Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

10 sexy žen, které muži zbožňují

10 sexy žen, které muži zbožňují

Jsou krásné, štíhlé, oblíbené a sexy. Deset žen, které muži zbožňují. Tipnete si, které to jsou?

10. Miranda Kerr

Andílek Victoria’s Secret prý boří mýty o pyšných supermodelkách svou přátelskou povahou, zároveň se však nestydí odhalit své tělo v prestižním kalendáři Pirelli, jak udělala v roce 2010. Před modelingem studovala výživu a psychologii zdraví a jejím manželem je Orlando Bloom, se kterým má ročního syna.

9. Eva Mendes

Za krásou americké herečky stojí kubánské kořeny. Znát ji můžete z Rychle a zběsile 2, Tenkrát v Mexiku nebo Ghost Rider. V současnosti žije se svým partnerem v Hollywoodu.

8. Cheryl Cole

Britská zpěvačka a modelka již zapózovala na titulních stránkách britského Vogue, Elle, Haprer’s Bazar a je novou tváří kosmetické společnosti L’Oréal. Má velmi milou a přátelskou povahu, ale přes všechny své úspěchy dokáže stát nohama pevně na zemi.  

7. Penelope Cruz

Nejkrásnější španělská herečka má prý slabost pro silné a dominantní muže, jako je její manžel, Javier Bardem. Spolu s ním se stala tváří boje proti AIDS, angažuje se také v organizaci pro ochranu zvířat PETA a založila nadaci pro podporu indických dívek bez domova.

6. Beyonce

Muži ji nazývají bohyní s krásným obličejem, svůdnými křivkami a nádhernýma nohama. Spolu s raperem Jay-Z tvoří jeden z nejhezčích párů Hollywoodu a vychovávají spolu roční dceru Blue Ivy Carter.

5. Jessica Alba

Znáte ji jako Honey, milou a empatickou taneční instruktorku ze stejnojmenného filmu. V realitě je prý stejná a ve všech svých filmech odmítla být nahá, ve snímku Sin City tak nosí speciální prádlo, které bylo později digitálně vyretušováno.

4. Alessandra Ambrosio

Muži ji zbožňují, protože na rozdíl od supermodelek žijících na dietách, Alessandra poctivě a pravidelně cvičí. Jejím trenérem je Brazilec, který světu přinesl známé cvičení na zadní partie, kombinující sambu, capoieru a aerobik.

3. Kate Beckinsale

Kate se pravidelně objevuje v žebříčcích nejvíc sexy lidí planety podle časopisů Esquire a People. Je herečkou a příležitostnou modelkou, je rozvedená a sama vychovává dceru Lily.

2. Marisa Miller

I Marisa je spojena s luxusní značkou prádla Victoria’s Secret a bývá označována za jednu z nejkrásnějších amerických supermodelek.  Je sex symbolem číslo jedna podle Maximu a vedle modelingu je také ambasádorkou pro American Cancer Society.  

1. Emmanuelle Chirqui

Možná si ji pamatujete z filmu Adama Sandlera Zohan: Krycí jméno kadeřník. Díky svému vzhledu vypadá mladší, než je na na svých pětatřicet a mimo svou rodnou Kanadu příliš známá není. Něco v jejím zjevu však říká, že o ní jistě ještě uslyšíme.

Foto: intoday.com, onlyhdwallpapers.com, mirror.co.uk, fanpop.com, wall.aplhacoders.com

Autor:
Publikováno: 8. 1. 2013 22:07 Nahlásit obsah