Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

30 tipů na sex v zimě

30 tipů na sex v zimě

I kdyby venku řádily třeskuté mrazy, tyhle hřejivé triky ve vás vykřesají spalující žár, jaký nepanoval ani v létě!

1. Až si po stavění sněhuláka budete dělat svařák, přisypte do vína dvojnásobné množství skořice a hřebíčku. Prokrvují pohlavní orgány a připraví vás na živější postelové hrátky.

2. Pusťte v ložnici radiátor naplno. Vysoká teplota usnadňuje některé polohy, protože budete mít ohebnější tělo.

3. Přineste do ložnice fén, a až budete partnera po celém těle škádlit jazykem, na vlhká místa namiřte teplý vzduch. Uvidíte, jak se zatetelí slastí.

4. Místo romantické komedie si na DVD pusťte Zkrocenou horu. Pohled na dva zamilované kovboje vás tak nažhaví, že hned dostanete chuť na sex dovádění.

5. Máte hravou náladu? Až váš partner skončí s obšťastňováním vašeho rozkroku, požádejte ho, aby vám jazykem ukazoval jako na ciferníku, kolik je hodin… Schválně, jestli uhodnete!

6. Jakmile ho začnete dráždit ústy, jemně mu zaryjte nehty do dolní strany půlek. Jde o velmi citlivá místa, na která se při předehře obyčejně zapomíná.

7. Zaplaťte si s partnerem saunu sami pro sebe a nechejte se od něj laskat. Horko vám prokrví citlivá místa, takže váš orgasmus bude mnohem intenzivnější!

8. Většina mužů myslí na sex, když se mydlí koupelně. Vklouzněte k partnerovi do sprchového koutu či do vany zrovna když sahá po mycím gelu!

9. Když se párkrát k sexu přemluvíte, i když zrovna nemáte náladu, vaše tělo začne vyplavovat víc testosteronu, takže se k milostnému dovádění naladíte mnohem snáz.

10. Nosíte hebké pletené rukavice? Když přijdete domů, nesundávejte je hned, ale vklouzněte s nimi partnerovi do trenek! Neobvyklé příjemné doteky ho eroticky vydráždí.

11. Zavažte partnerovi při sexu ústa šátkem. Vzruší ho představa, že nestrpíte žádné odmlouvání a hodláte ho ulaskat k bezvědomí.

12. Zkuste do večeře přimíchat šafrán – koření, které má afrodiziakální účinky.

13. Zaplaťte si noc v horské chatě, kde se dá dovádět na kožešině před praskajícím krbem.

14. Poproste partnera, ať vás celou promasíruje zázvorovým zahřívacím olejem (třeba Aroma Sport Hřejivý olej Bio, Nobilis Tilia, cca 400 Kč). Po těle se vám začne rozlévat teplo, takže během chvilky dostanete chuť na milostné dovádění i mimo vyhřátý pelíšek.

15. Místo mlsání chipsů mu upečte večer v troubě jedlé kaštany. Obsahují velké množství zinku, který mužům zvyšuje produkci testosteronu a tím i chuť na sex.

16. Chlapy dráždí představa sexu v autě. Až se setmí, zaparkujte v lese, zapněte topení a za zamlženými okny si užijte vzrušující dobrodružství.

17. Neodmítejte pozvání na chatu – sex v cizí posteli je vzrušující!

18. Půjčte si kostým Sněhurky a zahrajte si s partnerem pikantní verzi klasické pohádky. Pobavíte se a vzrušíte zároveň.

19. Pokud dráždíte všechny partnerovy smysly, udrží erekci dlouho. Pusťte tedy příjemnou hudbu v ložnici, navoňte se kořeněným parfémem, navlékněte si podvazky a přineste do postele čokoládu nebo ovoce.

20. Mrzne? Odtrhněte jeden rampouch a překvapte partnera neobvyklou masáží kolem rozkroku.

21. Rozmažte si lubrikační gel na prsa a pak jimi pomažte partnerův penis!

22. Nudíte se v posteli? Lehce partnerovi přiškrťte obě stehna, čímž se mu do penisu nahrne víc krve a bude mít delší a silnější erekci!

23. Přineste do postele příjemný teplý šál a nechte si jím přejíždět po rozkroku nebo ho jím lehce bičujte!

24. Posaďte se na hranu pračky a až do vás partner vstoupí, sevřete ho nohama v pase. Doporučujeme šetrný prací režim na bavlnu, který vám dopřeje slastné vibrace.

25. Nalijte do prázdné plastové lahve teplou vodu a přejíždějte s ní příteli v místech stydké kosti. Teplo spolu s dotyky v téhle citlivé oblasti ho vydráždí na maximum.

26. Pátrání po bodu G má smysl jedině tehdy, když už jste vzrušená.

27. Až spolu budete sledovat oblíbený pořad, položte mu hlavu do klína – nečekané akci neodolá!

28. Než skočíte na sex, dejte si rychlou sprchu. Ženy se snadněji vzruší, když se cítí čisté.

29. Jste odvážná? Nechejte si od partnera masírovat klitoris pomocí prstů na nohou!

30. Vyražte na běžky! Když máte dobrou fyzičku a pravidelně prokrvujete tělo při sportu, zdvojnásobujete své šance na dosahování orgasmu.

Publikováno: 22. 10. 2012 12:19 Nahlásit obsah