Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování!

4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování! Zdroj: Shutterstock.com

Ačkoliv to může být pro muže naprosto nepředstavitelná věc, i oni se dopouštějí při sexu pár chybiček, které my ženy nesnášíme. Jenže ať už chceme nebo ne, chyba je především i na naší straně, protože se svým partnerem nedokážeme o tom, co se nám líbí nebo nelíbí, otevřeně mluvit.

Existují však čtyři nejčastější chyby, které muži při sexu pravidelně dělají, a nepřijde jim na tom nic špatného.

Myslí si, že se nám líbí to stejné

My ženy jsme jednoduše řečeno komplikované bytosti a každá z nás je naprosto jiná. Při milování by se muž měl o nás a naše tělo zajímat, nikoliv spoléhat na to, že když si tyto chvilky užívá on, musíme to mít stejně.

Zanedbávají předehru

Že jste předehru téměř ani nezaznamenala? Tohle není žádná výjimka! Muži často předehru zanedbávají a místo milostného líbání a jemného osahávaní, se vám dostane něco, co intimní a vzrušující svádění ani nevidělo. Předehra je stejně důležitá jako samotné milování, které rázem nabyde naprosto jiný směr.

Zdroj: Shutterstock.com

Vyvrcholení je odlišné

Ženské vyvrcholení je přeci jen něco jiného nežli to mužské. Muž by měl proto intenzitu a rytmus přizpůsobit své partnerce. Muži také zapomínají na to, že jen malé procento žen dokáže prožít vaginální orgasmus, některé jej dokonce za celý svůj život nikdy nezažijí. Většina žen tedy ke svému vyvrcholení potřebuje stimulaci klitorisu, což může být pro muže zajímavé zpestření.

Jsou iniciátoři

Samozřejmě, že to ani v nejmenším nemyslí špatně. Prostě mají sami v sobě zakódováno, že oni mají být ti, kdo milování vede a musí být iniciativní. Jenže to je velká škoda, kdyby se na chvíli uvolnili a dali prostor ženě, zažijí něco, co ještě nikdy předtím.

Autor:
Publikováno: 22. 8. 2017 10:33 Nahlásit obsah