Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

5 nejlepších pozic pro anální sex

5 nejlepších pozic pro anální sex

Někteří se ho nemohou nabažit, jiní ho i v dnešní neprudérní době ještě stále považují za tabu, ale beztak už ho dávno alespoň jednou vyzkoušeli. O čem je řeč? No přeci o tak (ne)diskutovaném análním sexu. A pokud se na něj jde opatrně a nápaditě, rozhodně si ho můžete i zamilovat.

Začátečnická lžíce

Pro "anální začátečníky" je kromě klasické pozice zezadu nejvhodnější poloha lžíce. V této pozici si totiž můžete užívat vzájemnou blízkost a intimitu a partner má navíc přístup i k vašemu poprsí, takže vám může dráždit bradavky. Skvělý tip pro ještě větší rozkoš: vložte si mezi nohy vibrátor, opět je stiskněte a užívejte si jak vnitřní, tak vnější stimulaci.

Na stojáka

Milování v zadní dírce rozhodně není vhodné pro rychlovky, užívejte si tedy spíše pomalé přírazy. Abyste si rychlost a hloubku průniku mohla kontrolovat sama, zkuste pozici zezadu, ale ve stoje. Pro lepší přístup využijte židli, kterou přisunete ke stěně. Jednu nohu dejte nahoru a nechte do vás partnera vstoupit. Při samotném aktu se navíc můžete dráždit sama na klitorisu nebo může ruku k dílu přiložit i partner.

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 2. 6. 2016 13:39 Nahlásit obsah