Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Anální sex - Proč ho některé ženy doslova zbožňují?

Anální sex - Proč ho některé ženy doslova zbožňují?

Zhruba dvě třetiny žen ho nikdy nevyzkoušely, zbylá třetina těch, které s ním mají nějakou zkušenost, se dělí na ty, kterým se nelíbil a znovu ho nechtějí, a na ty, které si ho oblíbily. Řeč je o análním sexu. Proč ho vlastně některé ženy milují?

Někteří lidé si anální sex spojují s bolestí a nepříjemnými pocity, nečistotou a nehygieničností. Kdyby to tak ale nutně muselo být, neexistovalo by přece tolik žen, které si anál užívají…

Hlavním důvodem, proč ženy chtějí anální sex, je jednoduše to, že jim způsobuje jedinečné pocity a vzrušení. Konečník je totiž místo s obrovským množstvím nervových zakončení. Jeho dráždění může být velmi vzrušující, je to prožitek úplně jiný než stimulace vagíny nebo klitorisu. Některé ženy jsou schopné dosáhnout orgasmu i čistě jen drážděním análního otvoru (tzv. anální orgasmus), tento orgasmus bývá taktéž zcela odlišných od těch způsobených jinými sexuálními praktikami. Pokud se navíc spojí anální styk se stimulací klitorisu, můžeme prožít neskutečné orgasmické výbuchy. Je to však samozřejmě individuální záležitost, nefunguje to tak u každé ženy, avšak ty ženy, které se análnímu sexu věnují (a nejen proto, že to chce jejich partner), to dělají právě z důvodu tohoto netradičního přívalu vzrušení a energie. Je to prostě úplně jiný zážitek než vaginální styk nebo stimulace klitorisu rukou či jazykem…

Anální sex však pro ženu nemá pouze tyto tělesné aspekty, roli zde hraje i duševní stránka.

Některé ženy alespoň ze začátku může vzrušovat a uspokojovat i jen samotná myšlenka, že dělají něco ne úplně běžného, něco, co část společnosti považuje za tabu, prostě něco „nemravného“ a „chlípného“.

Další psychický prvek je ten, že většina žen se obvykle do této praktiky pustí jen s partnerem, kterého miluje a věří mu. Ne každá by byla schopná se na prvním rande nebo při náhodném či jednorázovém sexu hned pustit do něčeho takového, když svého sexuálního partnera dobře nezná. Anální sex je prostě ještě intimnější záležitostí než sex „normální“, což je další důvod, proč po něm některé ženy touží. Je při něm od partnera potřeba větší míra vnímavosti, abychom si ho mohly užít a nic nám nebylo nepříjemné, což nám úplně každý chlap neposkytne. Pokud si ten náš dává na všem záležet, je to pro nás důkaz, že jsme pro něj důležité.

Anální otvor je samozřejmě užší než vagína, partnerovi tak análním sexem přinášíme vzrušující a intenzivnější pocity, což nás samozřejmě může jen těšit.

Aby sex člověka stále bavil a užíval si ho, je potřeba střídat různé erotické aktivity nebo přímo zkoušet úplně nové. Anální sex je jednou z možností, jak se upadnutí do stereotypu vyhnout.

Co vy, milé čtenářky, nestyďte se a podělte se s námi o svůj názor na anální sex. Pokud jej máte rády, můžete se také inspirovat článkem o análních erotických pomůckách.

Autor:
Publikováno: 11. 4. 2013 00:00 Nahlásit obsah