Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Až příliš velký kašpárek

Až příliš velký kašpárek Zdroj: youtube.com

Velký penis se zdá být snem mnoha žen. Ovšem, jen něž potkají toho opravdu velkého. Délka přes dvacet pět a hlavně šířka víc než 6 cm? Nevěříte? A lze vůbec poznat co má v kalhotách než s ním skončíte v posteli?

Nohy číslo 49

„Můj poslední přítel byl hodně vysoký. Navíc měl nohy č. 49, takže jsem tušila, že v kalhotách, které vždy nosil až nápadně volné, ukrývá větší nádobíčko.“ Svěřuje se mi kamarádka Míša. „Bohužel, když pak došlo na věc, měl penis velikosti plechovky od piva. Jsem zvyklá používat kondom, ale tady o něm nemohla být ani řeč. Nevešel se mi dokonce ani do pusy.“ Když se jí ptám, jak to nakonec dopadlo, ušklíbne se. „Párkrát jsem to sním dělala, ale nic jsem z toho neměla, hlavně prvních pár minut bylo doslova utrpením.“ A to Míša není nějaká nezkušená křehule, ale vyšší žena lehce přes třicet. Zde se nabízí otázka, jak z pera pověstné Carrie Bradshaw, ze seriálu Sex ve městě. Co už je moc? A jaký je průměr? A jak velká je vlastně průměrná vagina? Zatímco na internetu odborníci tvrdí, že žádná velkost není příliš, a že ženina vagina musí být schopna pojmout i dítě, tak slečny, které velký penis zažily v akci, by s tím asi příliš nesouhlasily. Pokud vycházíme z faktu, že průměrná délka ztopořeného penisu je 13- 14 cm, jiné údaje uvádějí průměrnou hodnotu 15,5 cm, jsou tato čísla stále hluboko pod číslem dvacet. Hloubka průměrné ženské pochvy je pak kolem 9 cm.

Podle nosa poznáš kosa?

Lze vůbec poznat, jaký má muž penis, než už bude pozdě? Z vlastní zkušenosti, kterou mi potvrdilo i několik výzkumů, existuje souvislost mezi velikostí dlaní a velikostí penisu. Naopak výška nehraje až takovou roli a stejně jako tolik oblíbený mýtus velkého nosu. Tedy čím delší prsty a celkově velké dlaně tím spíše můžete čekat velké přirození. „Jednou jsem sbalila kluka co byl asi o hlavu menší než já. Nečekala jsem tedy, že v kalhotách najdu něco nadprůměrného. Pravdou je, že byl sice malý, ale ke své postavě měl neúměrně velké dlaně. Když pak došlo na věc, byla jsem v šoku. Měl ho naprosto obrovského a k jeho malé, hubené postavě se vůbec nehodil. Naopak můj předchozí partner měl 195 cm, ale penis měl naprosto podprůměrný. Jen si už nepamatuju, jaké měl dlaně.“ Svěřuje se moje blízká kamarádka, jež si nepřeje být jmenována. Možná, pokud ho na první schůzce požádáte „vlož svou dlaň do mé dlaně“ můžete si ledacos ověřit. Každopádně každý extrém je špatný, ostatně už staří Řekové říkali ničeho příliš.

 

Obdaření muži jsou spokojenější

Moje kamarádka Iva měla taky co dočinění s obrem: „Měl snad šířku jako čtyři moje prsty, ale byla jsem zvědavá. Bolelo to, ale dalo se to vydržet. Hlavně jsem přítele milovala, takže jsem s ním nakonec vydržela skoro rok, i když ze sexu jsem nic neměla. Pak jsme se rozešli a byla jsem nějakou dobu sama. Naštěstí jsem pak potkala současného přítele, který ho měl tak akorát a jen jsem si potvrdila, že není nad zlatý průměr.“ Při tom za předpokladu, že by ženská vagína měla být elastická, by velký penis neměl být problémem. Největší změřený penis na světě vlastní Američan Jonah Falcon, v erekci je 34 cm dlouhý, jeho majiteli ale příliš štěstí nepřinesl. Což je v rozporu s tím, co mi říkali více obdaření kamarádi. Většinou svou chloubu vnímají kladně. Velký penis muže často obdaruje sebevědomím, zatímco partnerky takto obdařených pánů taktně mlčí. „Žádná si nastěžovala, spíš chválily!" Řekl mi kamarád z Prahy, kterému zakazuje v létě nosit v mé přítomnosti upnuté plavky, protože se dá těžko dívat jiným směrem. „Navíc kluk je v pohodě a má nadhled a holky na něho víc berou.“ Já mám, ale spíš pocit, že je to jako s příslovečným každá se ráda podívá, ale mít by ho doma nechtěla.

Autor:
Publikováno: 18. 9. 2013 00:00 Nahlásit obsah