Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Bez podprsenky: Jen pro odvážné

Bez podprsenky: Jen pro odvážné

Současné teplé počasí k tomu jenom vybízí: Odhodit podprsenku a vyrazit ven jen tak na ostro. Jenže, i když to může být bez podprsenky mnohem pohodlnější, k tomuto kroku se odhodlají spíš odvážnější ženy, které si jsou jisté svým bezchybným poprsím. A navíc – vyjít si do společnosti ve slušivém modelu bez podprsenky mnohdy může odporovat předepsanému dress codu.

Muže přitahují prosvítající bradavky

Máte na sobě slušivé tričko, jenže prosvítají vám bradavky. Zvlášť mužům to může přijít pořádně sexy a dokáže je to pěkně rozpálit. Naopak ženy vykukující bradavky často považují za lascivní a nevkusné až odporné.

Na to, abyste vyrazila ven bez podprsenky, to chce mít nejen dostatek odvahy, sebedůvěry a soudnosti, ale taky pěkná a pevná prsa. Upoutat pozornost na sebe určitě dokážou i ženy s velkými povislými ňadry, které si vyrazily v tílku jen tak na ostro – ale v tomto případě je to úplně z jiného důvodu.

V létě naostro

K tomu, abyste byla bez podprsenky, doslova přejí letní modely. Ať už jde o tílka, topy nebo šaty, v jejichž rafinovaném střihu by podprsenka zbytečně vykukovala, a výsledek by pak mohl působit nevkusným dojmem.

Samozřejmě, i když si vyjdete takto naostro, bradavky můžete schovat i bez prádla. A to jednorázovými lepítky na bradavky, které jsou zpravidla k dostání v tělové barvě. Použít můžete i lepicí neviditelné podprsenky, které ňadra podepřou. 

Podprsenka s bradavkami

Většina žen se raději obléká tak, aby jim oblečením neprosvítaly bradavky. Pokud ovšem patříte do jiné kategorie a chtěla byste spíš šokovat – jenže nejste spokojená se svými prsy – zajímavým řešením pro vás může být podprsenka s falešnými bradavkami.

Tímto budete mít zaručeno, že vaše ňadra budou mít perfektní tvar a navíc budete (alespoň na muže) působit sexy dojmem. A co je důležité: Nikdo nebude tušit, že na sobě vůbec nějakou podprsenku máte.

Celebrity bez podprsenky

Některé slavné krásky čas od času odhodí podprsenku a vyrazí do společnosti na ostro. Které to jsou například?

                                                Tara Reid

                                                   Eva Longoria

                                       Jennifer Aniston

                                                      Nicole Kidman

                                                     Rihanna

Foto: newstop24.com, dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 20. 5. 2013 21:46 Nahlásit obsah