Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Bolest hlavy může po orgasmu způsobit velmi vážné onemocnění. Tohle nepodceňujte

Bolest hlavy může po orgasmu způsobit velmi vážné onemocnění. Tohle nepodceňujte Zdroj: Shutterstock.com

Bolest hlavy může mít spoustu příčin, avšak tou nejzáhadnější je orgasmus. Ačkoliv bolest hlavy bývá většinou výmluva k tomu, aby k milování vůbec nedošlo, někteří lidé pociťují bolest spíše bezprostředně po prožití orgasmu.

Jak se ukázalo, těchto případů jen přibývá, proto se německý vědec z münsterské univerzity začal tímto typem bolesti zaobírat více dopodrobna a zkoumal jeho příčinu. Na základě nejnovějších výzkumů přišel k závěru, že pokud člověk prožívá po ale i během orgasmu bolest hlavy, může se jednat o výron do mozku.

Zdroj: Shutterstock.com Také rozdělil tento typ bolesti na dvě skupiny – u některých se dostavuje během vyvrcholení a u druhé skupiny se objevuje několik minut po jeho odeznění. Dle výsledků se dá také říci, že se výskyt této nemoci objevuje s přibývajícím věkem, protože se většinou projeví u osob starších třiceti let. Podle všeho se to však netýká jen žen, spíše naopak, tato bolest se dostavuje třikrát až čtyřikrát častěji u mužů než u něžného pohlaví.

Pokud se i vy do této skupinky lidí řadíte, měli byste vědět, že tohle onemocnění nelze přecházet, ale je potřeba vyhledat odbornou pomoc a podstoupit potřebná vyšetření. 

Autor:
Publikováno: 16. 7. 2018 12:12 Nahlásit obsah