Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Chcete se cítit sexy? Řekneme vám, jak na to!

Chcete se cítit sexy? Řekneme vám, jak na to! Zdroj: Shutterstock.com

Někdy se stane, že vstanete špatnou nohou a máte pocit, že zrovna zažíváte "den blbec". Ať už je to po noci plné alkoholu, nebo po dni nekonečného pracovního stresu. Když se vám zdá, že váš odraz v zrcadle už není to, co býval, určitě nevěšte hlavu. Poradíme vám, jak se budete cítit zase pořádně sexy!

Když se ráno probudíte a při pohledu do zrcadla se cítíte absolutně neatraktivně, stačí pár jednoduchých triků, díky kterým budete sama pro sebe zase sexy. Zde jsou!

Oblékněte se

Vezměte si na sebe něco krásného, v čem se budete cítit přitažlivě a sebejistě. Určitě to neznamená, že si oblečete velkou mikinu a legíny, v čemž schováte sama sebe. Zvolte si oblečení, které nosíte ráda a které zároveň vyzdvihne vaše přednosti.

Šaty dělají člověka. Ostatně to říkají i psychologové a poukazují na to, že šaty ovlivňují to, jakým způsobem se my samy vidíme. Oblečení nám tak pomáhá být vidět, jak my samy chceme, a zároveň odráží naši osobnost a společenské postavení. Zdroj: Shutterstock.com

Změňte účes

Kdy naposledy jste byla u kadeřníka? Jestli je to déle než rok, tak určitě nemáte na co čekat! Dejte svým vlasům nový život, zvlášť pokud jejich krásu nosíte stále skrytou v culíku nebo drdolu. Rozhodněte se pro účes, který vám bude slušet a ve kterém se budete cítit atraktivně.

Obměňte své spodní prádlo

Nosíte na sobě déle než dva roky stále dokola několik sepraných kalhotek a podprsenek? Je na čase udělat revizi spodního prádla! Pořiďte si přitom takové spodní prádlo, ve kterém se budete cítit - i sama pro sebe - velmi sexy.

"Všechno je o záměru. Pokud žena nosí pod svými šaty něco krásného, posílá velmi silný vzkaz nejen sama sobě, ale i světu. Považuji to za něco důvěrného i mystického," říká francouzská specialistka v oblasti životního stylu Tonya Leighová.

Začněte tančit, a to hlavně pole dance

Zkuste se věnovat tanci, ze kterého vyřazuje spontánnost a uvolněnost. Vyzkoušejte třeba zumbu nebo pole dance. Hlavně pole dance, neboli tanec u tyče, vám nejen vytvaruje postavu, ale zvýší i sebevědomí, pomůže vám v sobě najít energii a vášeň a vy se tak budete cítit pořádně sexy!

Zdroj: Shutterstock.com

Buďte spontánní

Když se ocitnete v běžné denní rutině, je těžké cítit se sexy. Vstanete, nasnídáte se, jdete do práce, vrátíte se z práce, uklízíte a tak dále, a tak dále... Denní rutina, zvlášť pokud máte děti nebo jste strávila perný den v kanceláři, vede k tomu, že byste nejraději večer usnula u televize na gauči, a ne abyste prožila příjemné chvilky s partnerem.

Psychologové tvrdí, že i během dne byste měla být spontánní. "Pokud jste na večírku a začne hrát vaše oblíbená píseň, necháte všeho, vyskočíte, vezmete za ruku svého partnera a začnete tancovat. Až poté se vrátíte k nedopitému pití a nedojezenému jídlu. Totéž dělejte i v běžném partnerském životě, nenechávejte svou vášeň vypařovat, buďte spontánní zvlášť v intimních záležitostech," radí manželská a rodinná terapeutka Jane Greenová.

Mějte ráda sama sebe

Naučte se milovat sama sebe a své tělo s láskou přijměte takové, jaké je. Budete sama pro sebe víc sexy a tento pocit budete vyzařovat i do svého okolí. Když budete každý den pracovat na tom, kdo jste, budete se povzbuzovat a koučovat, věci ve vašem životě se změní.

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2017 11:06 Nahlásit obsah