Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit!

Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit!

Dnešní uspěchaná doba od lidí stále více bere a méně jim dává, takže pokud se z přemíry stresu, přepracovanosti a celkového vypětí cítíte unavená, občas vás pobolívá hlava a vaše sexuální touha je nezřídka blízko bodu mrazu, poradíme vám, jak z toho ven. Zapomeňte na pilulky od doktorů – zdraví totiž nenajdete v lékárně, ale v přírodě!

„Nízká sexuální touha“ je už dlouho pojmenovaný zdravotní problém, kterým v současnosti trpí stále více lidí, především ale žen. Abyste se nemusela kvůli svému partnerovi přemáhat a sex s ním si opravdu naplno užila, kupte si bylinku zvanou Tribulus terrestris čili Kotvičník zemní. Tato rostlina má výrazné povzbuzující účinky, které se při pravidelné konzumaci projevují především jako zelená viagra pro vaše libido.

Co dalšího kromě chuti na sex dostanete s touto bylinou jako bonus

Kotvičník působí na organismus komplexně. Studie a výzkumy prokazují schopnost zvyšovat hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen. Tuto informaci vám doporučuji si do budoucna zapamatovat, protože zejména u žen ve věku nad čtyřicet let se projevuje klesající počet estrogenu nízkým sexuálním apetitem a zvýšeným rizikem osteoporózy. Kotvičník je však také vhodný ke zmírnění projevů premenstruačního syndromu nebo menopauzy, příznivě léčí změny nálad, podrážděnost, napětí a nespavost. Účinky kotvičníku také blahodárně působí na problémy s partnerovou prostatou, na poruchy plodnosti a harmonizuje činnost štítné žlázy. A to ještě ani zdaleka není všechno…

Nastartujte si metabolismus, budete sršet energií i sebevědomím

Při pravidelné konzumaci kotvičníku klesá i množství cholesterolu, lipidu a cukrů v krvi, čímž tato rostlina přispívá k přeměně tělesného tuku na svalovou hmotu. K tomuto kroku však, milé dámy, jen pouhé pití čajů nestačí. Čaje mohou sice pomáhat a celý proces urychlit, ale nepůsobí zázraky, takže nezapomínejte ani na pravidelný pohyb. Kotvičník vás také dokáže vnitřně uklidňovat a vzápětí tak může dopomoci k nárůstu sebedůvěry. Takže s chutí do toho! Tuto bylinu seženete v každé prodejně zdravé výživy, v prodejnách s rozšířenou nabídkou sypaných čajů, nebo i na objednávku. Padesát gramů sypaného čaje Kotvičníku pořídíte zpravidla do padesáti korun, není si proto už co rozmýšlet.

Publikováno: 20. 8. 2012 18:10 Nahlásit obsah
Loading...