Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Co na vás prozradí vaše vlasy

Co na vás prozradí vaše vlasy

Experti tvrdí, že styl vašeho účesu dokáže prozradit mnohé o vaší povaze a vašemu vztahu k sexu. Nevěříte? Otestujte se!

Svázané do culíku

Třeba se snažíte vypadat jako nevinná školačka, ale culík v posteli obvykle naznačuje, že jste velmi sebejistá. „Popravdě, pokud při sexu nemáte ráda vlasy před očima a raději je stáhnete dozadu, vyznačujete se silnou sebejistotou v sexu,“ tvrdí Ian Kerner, autor knihy Be Honest- You’re Not That into Him Either. „Máte ráda sílu a vášeň, občas ale neuškodí věci trochu zpomalit.“

Vždy „vystajlované“

Vypadáte, jako byste zrovna vyšla ze salonu, i když jste právě sama doma. Milujete pořádek a konzistenci a pravděpodobně máte raději sama svádět muže, než být v submisivní pozici. Není ale na škodu se někdy odevzdat do jeho rukou, navrhněte mu například zavázat vám oči šátkem a přenechte svému partnerovi plnou moc nad vámi.

Nespoutané

Milujete pocit větru ve vlasech? Pak pravděpodobně preferujete relax a pohodlí. „Nad rozcuch stavíte pohodlí a prožitek,“ tvrdí Kerner. „Jste spontánní a rozhodně si neděláte těžkou hlavu z toho, jak právě vypadáte před svým partnerem.“ Hrajete si ráda se svými vlasy na veřejnosti? Tímto někdy nevědomým gestem dáváte muži najevo, že se s ním chcete vyspat.

Nedbalý drdol

Obdivujete glamour a ráda jej napodobujete. Takové dívky si rády užívají pozornosti mužů a jejich erotogenní zónou je krk, který rády zdůrazňují. Dejte si pozor, abyste nepůsobila příliš namyšleně a nepřístupně.

A co na to říkají barvy?

Není žádným tajemstvím, že nejvášnivější jsou prý zrzky. Hned po blondýnkách mají nejvyšší hladinu estrogenu, ženského pohlavního hormonu. Zrzky rády experimentují, jsou náruživé a nic pro ně není tabu. Sex s nimi je vášnivý a náročné zrzky se nespokojí s jen tak něčím.

Blondýnky obvykle bývají znázorňovány jako romantické princezny, které čekají na prince. Život s nimi nebude nudný, k nudě však sklouzávají v posteli. Hledají lásku, v mužích však vzbuzují touhu po sexu.

Černovlásky působí tajemně, což muže přitahuje. Rády se nechávají dobývat, ale svoje tajemství si rády nechávají. Pokud se ženy obarví na tmavou, obvykle touží po klidu a jisté izolovanosti od světa. Sex velmi milují, ale neplývají přílišnou fantazií.

Brunetky jsou empatické a oceňují přirozenost. Vědí, co od života chtějí a nepotřebují si nic dokazovat. Svou empatií vycítí, co muž v posteli potřebuje a nebojí se samy říct, co chtějí. Nemají potřebu si na nic hrát, jsou přirození, intuitivní a chytré.

Sedí něco z uvedeného na Vás? Podělte se s námi v komentářích.

Autor:
Publikováno: 14. 12. 2012 18:36 Nahlásit obsah