Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Co znamenají tyto ďolíčky na zádech? Jsou symbolem zdravého těla

Co znamenají tyto ďolíčky na zádech? Jsou symbolem zdravého těla Zdroj: genial.guru

Na ženském těle se ukrývá několik míst, která jsou prostě k zulíbání. Jedná se o maličkosti dodávající postavě tu pravou ženskost a něhu. Jednou takovouto maličkostí jsou i ďolíčky nad zadečkem a jak si v následujícím článku ukážeme, nejsou zde jen na okrasu, mají totiž svou vlastní funkci.

Ne každá žena se jimi může pyšnit, o to vzácnější tedy je to, když i vaše tělo je jimi ozdobeno. A jak tyto ďolíčky vznikají? Jsou způsobeny vazivovými úpony, které přitahují kůži ke křížové kosti. Podle lékařů právě tento spoj zlepšuje cirkulaci krve, a tím jsou tedy symbolem zdravého ženského těla.

Existují i další výhody těchto ďolíčků? Překvapivě ano! Podle několika studií, ženy, jejichž záda jsou těmito ďolíčky ozdobena, dosahují orgasmu mnohem rychleji, než ženy jiné. Tím, že je zlepšena cirkulace krve v oblasti pánve, je pro ženu mnohem snadnější dosáhnout vyvrcholení.

Zdroj: Shutterstock.com Pokud jste tedy patřila mezi ženy, kterým se jejich ďolíčky nad pozadím nelíbily a trápily je, nyní máte o důvod víc je milovat. Není přece nad zdravé a spokojené tělo!

Autor:
Publikováno: 22. 5. 2018 08:33 Nahlásit obsah
Loading...