Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Čtenářka píše: Nebojte se orálního sexu

Čtenářka píše: Nebojte se orálního sexu

Orální sex patří mezi praktiky, které některé ženy nemají příliš v oblibě. Proč asi? Převládají strach a obavy, že nebudou dost dobré. Pokud toužíte po experimentování, orální sex vyzkoušejte!

1. Užívejte si každou minutu

Partner pozná, když se nebudete cítit pohodlně během orálního sexu. Přestaňte se stresovat tím, jestli je vaše vagína v pořádku. Zkuste se uvolnit a užívat si každou minutu, kdy vám partner dělá dobře, nebo naopak, když vy děláte dobře jemu.

2. Masturbace

Nestyďte se masturbovat před ním. Tím, že se uspokojujete sama, ukazujete mu úspěšnou taktiku. Donutíte ho sledovat vaše pohyby rukou a on je může přenést do orálního sexu. Jen vy sama víte z vlastní zkušenosti, co na vás platí.

3. Stejné pohyby - NE!

Nedělejte pořád stejné pohyby. Pak se nemůžete divit, že vašeho chlapa neuspokojíte. Pokud je vám to nepříjemné, přizvěte na pomoc šlehačku. K tomu střídejte pomalé a rychlé pohyby. Využijte svých rtů, jazyka a předveďte mu, jakou divošku doma má.

4. Svádějte ho pohledy

Každá žena, která provádí orální sex pravidelně, ví, jak divné může být, když mu ho poprvé kouříte a on se na vás dívá. Nebuďte nervózní. Raději ho svádějte pohledy a dokažte mu svou lásku a touhu.

5. Nebojte se mu říct, co se vám líbí

Ve vztahu a sexu je důležitá komunikace. Partner musí znát všechny detaily o tom, co se vám líbí a co nesnášíte. Naznačte mu, že se vám líbí to, co dělá s jazykem nebo ústy.

6. Blíží se konečná?

Některé ženy milují orální sex a rády dopřávají partnerovi slast, ale nechtějí pokračovat až do úplného vyvrcholení. Nerady polykají. Přijde jim to velmi nechutné. Pro mnoho mužů je to zklamání, když se musí udělat do kapesníku. Pokud patříte mezi ženy, které rády polykají, s radostí pokračujte. Je to velmi zdravé.

Orální sex je příjemnou změnou v každém vztahu. Nebojte se ho vyzkoušet. Užívejte si společných chvil a zbytečně nepřemýšlejte!

Publikováno: 18. 11. 2015 08:20 Nahlásit obsah
Loading...