Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Dvacet věcí, které prostě musíte vyzkoušet v sexu

Dvacet věcí, které prostě musíte vyzkoušet v sexu

Zajímá vás, co považujeme za věci, které je prostě nutno vyzkoušet? Nebo hledáte inspiraci pro dnešní večer? Pak jste na správném místě.

1. Plavání bez plavek

Pokud jste na dovolené u moře, sundejte jeden večer plavky a bikiny a zaplavte si oba nazí. Měsíc na vodě bude působit romanticky a vy nevíte, kdo zrovna prochází kolem pláže. Jen nezapomeňte, kde jste si odložili oblečení.

2. Kousnutí z lásky

Kousnutí nebo být kousnut z lásky v ten pravý moment může být hodně vzrušující. Hlavně dejte pozor, aby to nebylo v místě, které se nedá zakrýt oblečením.

3. Velmi hlučný sex

Obvykle to z různých důvodů nejde- děti, tenké zdi, sousedi s bystrým sluchem, spolubydlící. Vyčkejte na dobu, až budete úplně sami a zkuste to. Možná budete překvapeni výsledkem.

4. Zažít rychlovku

Někdy je na předehru i samotný sex málo času, tak toho využijte. Rychlovka je úžasná věc pro vytížené, která vás osvěží a nabije pozitivní energií po zbytek dne.

5. Mít trojku

Ať už dvě ženy a muž nebo dva muži a žena, patří to k erotickým fantaziím. Ujistěte se, že máte s partnerem vyrozuměny všechny možné i nemožné následky. Trojka je zábavná, dokud někdo nezačne žárlit.

6. Mít sex s někým, koho doopravdy milujete

Tak jako může být vzrušující sex s někým novým, nic není lepšího než mít sex s někým, koho doopravdy milujete. Takže, pokud jste tak šťastni a máte někoho takového, vlítněte na to!

strana 1 / 4
Autor:
Publikováno: 21. 9. 2012 19:38 Nahlásit obsah