Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Erotické hračky, pro které nemusíte do sex-shopu

Erotické hračky, pro které nemusíte do sex-shopu

Muži si s potěšením měří své penisy, ženy jsou ochotny tak nanejvýš si povzdechnout, že nemají vyvinutá ňadra. Máme my ženy vůbec rády svá těla? Pokud ano, pak si spíš zakládáme na vnějším efektu než na důvěrném a přátelském vztahu ke schránce, v níž naše duše po celý život pobývá. Ale netrpí tím naše sexualita?

Jedním z klíčů k milování vlastního těla je i zdravá sexualita. Erotické hračky bychom proto neměly opomíjet a i k sexu bychom měly přistupovat hravě! Ženy by neměly sexuální pomůcky považovat za řešení pouze v případě jakéhosi zoufalství, když zrovna nemají po ruce žádného muže (protože žádného nesehnaly). Mějte vždy na paměti, že takové pomůcky poskytují celou škálu požitků a novou, dráždivou zábavu včetně dobrodružství jak pro vás, tak i pro vašeho milence. Je přece lepší, když společně s partnerem vyzkoušíte nejrůznější doplňky a „vychytávky“, než když si budete pouze z nudy nevěrní. Že se stydíte nakupovat v sex-shopu? Tam ale vůbec utrácet nemusíte, pokud máte dostatek fantazie...

Začněme obyčejnými fixy. Malování po nahém těle je opravdu zábava, a pokud se bojíte, že fixu budete z těla namáhavě smývat, zvolte jogurt, čokoládový krém nebo šlehačku, kterou z partnera můžete přímo slízat. Když neopomenete ani důkladnou hygienu, takovou předehru váš milý jistě rád uvítá!

Dalším tipem může být hra s fotoaparátem, kdy se namaškaříte jako smyslná pornohvězda nebo jakákoli jiná sexy dračice a necháte se od svého partnera fotit, nebo se klidně vyfotíte sama a snímky si potom společně s milencem doma prohlížíte. Že tahle situace vždy skončí divokým sexem, to vám za celou redakci můžeme potvrdit. Nevěřily byste, jak silně eroticky a přitom umělecky mohou působit třeba série fotek s hrou černých kožených rukavic a obnažených ňader

Neřekly byste ani, jak zábavná je průhledná fólie na potraviny, která se prodává ve velkých rolích. Můžete partnera celého zabalit a pak z něj fólii dychtivě či fetišisticky rozsápat a dobýt ho. A kuchyňské potřeby vůbec nejsou přece vhodné jen do kuchyně. Věděly jste například, že klasická metlička na šlehání bílku nebo smetany, když se rozdrnká, může svou rukojetí plnohodnotně zastoupit vibrátor? Sex-shop tedy i tentokrát obejděte obloukem a vaší sexualitě bude přesto dopřáno příjemných vibrací.

Nepodceňujte ani své erotické fantazie z kuchyně, které se točí kolem mrkví a banánů. Představte si třeba, že se s partnerem vloupete do kuchyně nějaké restaurace, vyberete si tam nějaké pěkné mrkve, eroticky se s nimi pobavíte a potom je vrátíte na původní místo nic netušícím kuchařkám, které je pak použijí třeba do polévky. A pakliže se skutečně rozhodnete použít při vlastním uspokojení mrkev nebo třeba salátovou okurku, která má k tomuto účelu opravdu dokonalý tvar, nezapomeňte ji oloupat až těsně před použitím! Svého miláčka nechejte, aby se při zasouvání na vás díval ze vzdálenosti alespoň dvou metrů... Jak dlouho asi vydrží jen nečinně přihlížet?

Pomocí všech těchto pomůcek se se svým partnerem a jeho i svým tělem lépe seznámíte, zjistíte, jaké praktiky se vám i jemu líbí, a nemusíte přitom nakupovat nic, co by bylo nad rámec běžného nákupního košíku. Věnujte se sami sobě, poznávání své sexuality, svým jedinečným fantaziím a teprve až si určitou improvizovanou hračku oblíbíte, zajděte sama do sex-shopu, kupte něco pořádného, dráždivého a sexy a buďte si jistá, že tahle vaše aktivita vašeho milence pořádně rozpálí!

Publikováno: 30. 5. 2013 00:00 Nahlásit obsah