Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Fakta o sexu, která vám zajistí zdravý sexuální život

Fakta o sexu, která vám zajistí zdravý sexuální život

S partnerem vám to v posteli poslední dobou moc neklape? Jste spolu už dlouho a váš sexuální život skomírá? Třeba s tím ještě půjde něco udělat. Připomeňte si následující fakta o sexu, která všichni samozřejmě dobře znají, ale nikdy není na škodu si je zopakovat. Klišé se totiž stala klišé, protože opravdu fungují.

1. Sex by nikoho neměl bolet

Sexuální hrátky ani samotný milostný akt by ani jednomu z partnerů neměl být nepříjemný. Pokud vám je některá poloha nepohodlná, ba přímo cítíte bolest, zkuste jinou. Pakliže vaše bolest zapřičiňuje až strach z milování, něco není v pořádku a měla byste zajít k odborníkovi. Příčina vás možná překvapí. 


2. Nebraňte se sexuálním pomocníkům

Pro ozvláštnění vaši sexuálních hrátek můžete použít pomůcky k sexu přímo určené nebo se nechte inspirovat vaší kuchyní, šatníkem či bižuterií. Divili byste se, jak efektivně se dá využít perlový náhrdelník nebo obyčejná kostka ledu. A pokaždé můžete zkoušet něco nového, fantazii se meze nekladou.

3. Nechte to občas jenom na něm

Miluje váš partner, když mu to uděláte pusou, i když pak třeba už nedojde přímo k aktu? Tak si to také pořádně užijte. A bez výčitek! Každý potřebuje být občas sobecký. 4. Čím více zkušeností máte, tím lepší je i sex
Tím vás samozřejmě nechceme nabádat k promiskuitě. Máme na mysli spíše věk, takže "léta praxe a odříkání" a také zkušenosti s dlouhodobým partnerem. Čím déle jste spolu, tím více znáte vaše těla a to, co se vám oběma líbí.  

5. Zbytečně nepřemýšlejte 
Abyste si milování pořádně užila se vším všudy (rozumějte s úžasný orgasmem), nesmíte nad tím zbytečně přemýšlet. Řiďte se svými instinkty nebo se nechte vést svým partnerem a ono to přijde samo. Pokud si budete říkat, že vám to dneska trvá nějak dlouho, touženého vyvrcholení nikdy nedosáhnete. Místo toho se soustřeďte na vše příjemné a pořádně si to vychutnejte. 

6. Spánek někdy předčí sex 
Občas se stane, že se s partnerem doma jenom míjíte, jste na dovolené, kde TO prostě nejde nebo je u vás na týden nakempovaná tchýně...Období bez sexu ale neznamená, že váš vztah musí jít nutně ke dnu. Proč si z toho nevzít pozitiva a pro jednou se pořádně nevyspat? Můžete se k sobě tulit a vychutnat si vzájemnou blízkost i bez zběsilého sexu.

 

7. Plánovaný sex nebo nečekaná rychlovka
Některé páry na sex nemají čas, a tak jim nezbývá nic jiného, než si povyražení předem domluvit. Těšení se na stanovený čas může být silnou předehrou. Takže, co třeba nechat partnerovi lísteček se vzkazem: "V osm si to rozdáme, buď připraven!" Na druhou stranu nečekaná rychlovka ve vás může probudit vášně, o kterých jste neměli ani tušení. Záleží na tom, jak jste zrovna naladěni.

8. Muži nás nezkoumají lupou
Dámy, přestaňte řešit své tělo - pokud se za něj stydíte, tak s tím něco udělejte, ale hlavně pro sebe, ne pro partnera. Věřte nám, že muži mají při předehře a hlavně pak při sexu totálně jiné myšlenky, takže nepočítají, kolik máte pupínků na zádech nebo jak moc se vám zhoršila celulitida. 

9. Nestyďte se za klasiku
Vyzkoušeli jste už závažíčka na bradavky, vosk, různá místa i převleky a stejně vám nejvíce vyhovuje postel a misionář? No a co? Za to se vůbec nemusíte stydět. Pokud kamarádkám nevadí stání na hlavě, tak ať si to klidně dělají, ale vy si do vašeho sexuálního života nenechte mluvit. Nikdo neví, co by mělo být normální ani jak často je to normální, každému vyhovuje prostě něco jiného. 

Každý pár je jedinečný a měl by si sám přijít na to, co mu vyhovuje. To je známá věc. Ale myslíme si, že opakováním těchto bodů ničemu neublížíte. 

Autor:
Publikováno: 18. 6. 2014 16:04 Nahlásit obsah