Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Hledám subinku!

Hledám subinku!

DS vztahy u nás nejsou tématem, o kterém by se běžně hovořilo nebo psalo. Nejedná se přitom o něco, nad čím bychom museli znechuceně ohrnovat nos nebo vytahovat obočí; fungující DS vztahy jsou všude kolem nás, jen o nich nevíme.

Dnes jsou tomu již tři roky, kdy stojaté vody internetu rozvlnily stránky jistého muže, který jejich pomocí hledal partnerku. Na tom by nebylo nic zvláštního, vždyť jen obyčejných seznamek jsou u nás desítky a desítky. Muž, který o sobě prozradil, že pochází z Prahy, však hledal něco jiného.

„Jsem svobodný a bezdětný, dle většinového názoru pohledný, zajištěný právník s vysokou inteligencí, širokým rozhledem, vlastním zázemím a ušlechtilými zájmy. Pátrám po 18 – 32 let mladé, oddané, pokud možno atraktivní, v sexu maximálně otevřené, perverzní a lascivní subince s fantazií a bez předsudků, která si umí sex užívat a touží být za svoji oddanost náležitě hýčkána a rozmazlována. Jsem si vědom toho, že mé požadavky nejsou zrovna skromné, ale znám svoji hodnotu a také vím, co nabízím.“

 

„Staneš se mým majetkem. Vychovám si tě podle svého. Budu tě řídit a ovládat. Když budeš poslušná, odměním tě, když budeš zlobit, dostaneš trest. Nehledáš jen sex, ale taky nadvládu, ovládání a přitom bezpečí a důvěru. Věk ani vzhled nehraje úplně do začátku roli, důležité jsou vzájemné sympatie…“

 

„Hledám opravdu submisivní mladší dívku do 28 let na D/S, 24/7 vztah, kterou vzrušují netradiční praktiky BDSM. Jsem dominantní muž 42/175/87. Co se jednotlivých praktik týče, nebráním se ničemu, od lehkého bití zadečku, přes svazování, nahota, odpírání orgasmu, erotická posluha, tresty, roubíky, obojky, pouta, ponižování, vosk a podobné praktiky. Vše záleží na domluvě, bez následků na zdraví.“

Mužův inzerát zněl v podobném duchu a jeho webovou stránku navštívily tisíce lidí, které zanechávaly zhnusené a i naopak obdivné a unešené komentáře. Proč? Proč svým projevem a touhou zaujal tolik žen, kterým BDSM a věci kolem absolutně nic neříká?

Jeho písemný projev totiž vykazoval nejen dobrou znalost češtiny, ale také velkou slovní zásobu, jejíž pomocí dokázal zapůsobit na erotické myšlení a cítění žen. Vždyť která z nás alespoň jednou nepocítila touhu být ovládána a i ponižována? Která z nás by nechtěla alespoň na chvíli zkusit být v takovém vztahu, kde je pouhou subinkou, čekající na Pánovy příkazy?

Inzerát muže z Prahy nejen probudil v některých ženách novou touhu, ale také ukázal, že na DS vztahu není nic nechutného, hnusného nebo zvrhlého a že takový vztah může dobře fungovat.

Dominanti totiž bývají muži, kteří ženě přirozeně imponují nejen postavou a vzhledem, ale také všeobecným rozhledem. Často mají vysokoškolské vzdělání a jsou finančně zajištění, jsou inteligentní a mají ušlechtilé koníčky a zájmy. Mezi nimi a jejich vyvolenou subinkou musí fungovat nejen přirozená dominance, která se nedá vynutit křičením a hrozbami, ale také jistá chemie. Od své subinky očekává oddanost a důvěru, o které ví, že ji musí udržovat a podporovat.

Povinností subinky je být poslušná vůči svému pánovi a udělat vše, co si žádá, jinak přijde trest. Měla by však být hrdá a žádat si o zkrocení, což je pro oba ta největší slast. Sama nemá moc práv, někteří muži své subinky nechávají žít běžný život, někteří jim za poslušnost dovolují strávit čas s přáteli nebo chodit do práce. Na veřejnosti chodí některé subinky s pásem cudnosti, doma naopak nahé, s obojkem nebo v poutech, nebo jsou zavírány do klece nebo přivazovány k posteli.

S tím souvisí i další důležitá část jejího vztahu k Pánovi, a to tresty. Pokud se subinka nechová podle jeho přání, následují tresty, jejichž rozsahy a závažnost závisí na Pánovi.

Lidé žijící ve fungujících DS vztazích jsou ti hezcí single vysokoškoláci, které potkáváme na ulici. Je to i manželský pár, žijící s malými dětmi, neboť z takového vztahu může vzniknout i v pořádku fungující rodina. A může to být i postarší muž a žena, které potkáme na výletě. Na DS vztahy koukáme s despektem, nepochopením a zhnusením. Naše hodnocení a posuzování si však nezaslouží.

Foto: panhledasubinku.blog.cz, hledamsubinku.cz

Autor:
Publikováno: 18. 8. 2013 00:00 Nahlásit obsah