Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Horoskopy I.: S kým to klape ženám ve vodnáři v posteli?

Horoskopy I.: S kým to klape ženám ve vodnáři v posteli?

Ženy narozené ve znamení vodnáře jsou prý spolu s ženami z vah těmi nejkrásnějšími ženami zvěrokruhu. Jste půvabné, citlivé, intelektuální, energické a nápadité. A kdo by se k vám nejvíce hodil za partnera? Čtěte a dozvíte se vše!

V podstatě jste ostýchavé a rádi necháváte autoritu na jiných. Vaše polibky jsou zajímavé, romantické a něžné. Dobře si partnera vybíráte a nemáte rádi, když se na vás ze začátku spěchá. Možná, že na první pohled působíte odměřeně, vevnitř taková ale rozhodně nejste. V lásce potřebujete nejenom fyzickou, ale i duševní shodu. Řídí vás jedenáctý Dům přátelství a vašeho partnera berete především jako kamaráda. Sex je pro vás něco víc než jenom pudová záležitost. Hlavně, ať se vás nikdo nepokouší spoutat! Nemáte rádi žárlivost a ve vztahu potřebujete mít dostatek volnosti.

 • Vodnář a Beran – pozitivní předpověď

Beran je plný energie, temperamentu a vitality, To je přesně to, co vy jako zdrženlivá a naoko chladná žena potřebujete. Vašemu sexu nebude nic chybět. Beran ve vás dokáže rozpoutat ohnivé plameny. Ještě úspěšnější je vztah muže Vodnáře a ženy Berana, v opačném případě má beran tendence vás využívat.

 • Vodnář a Býk – negativní předpověď

Býk je pro vás moc pasivní znamení. V sexu je naopak náruživý a živočišný a to vy, kteří k sexu přistupujete ledabyle, nedokážete ocenit. Navíc je hodně žárlivý, což vy nedokážete snést. Potřebujete volnost, kterou vám nedokáže býk nabídnout.

 • Vodnář a Blíženec – pozitivní předpověď

Jste oba narozeni ve vzdušném znamení, a proto jste si oba dva celkově dost podobní. Blíženec vás vezme do společnosti, což velice oceníte a také v posteli bude mít hlavní roli, čemuž se bránit nebudete. Hlavně si dejte pozor na rodinnou kasu, protože si musíte ujistit, kdo ji povede pevnou rukou.

 • Vodnář a Rak – neutrální předpověď

Tento vztah bude mít tu správnou duševní harmonii, ale za krátko vás mlže unavovat rakova neustálá náladovost a citlivost. Váš partner možná ani nedocení vaši potřebu volnosti a bude se vás snažit spoutat k sobě, což se vám líbit nebude. Také nemá rád vaši chladnost v posteli, nedokáže ve vás vyvolat potřebnou dravost, kterou hledá.

 • Vodnář a Lev – negativní předpověď

Nejspíše mezi vámi bude jenom krátký románek. V posteli si totiž výborně rozumíte, ale jinak se o moc velikou shodu nejedná. Máte rozdílné názory, lev je pro vás moc sobecký a náročný. Takže si užijte sexu, co to dá, ale promyslete si delší společnou cestu.

 • Vodnář a Panna – pozitivní předpověď

Panna je velice pracovitá a intelektuální stejně jako vy. To vás na ní baví. Hodně často a ráda vás ale kritizuje, což moc v lásce nemáte. Ani váš sexuální život nebude žádná hitparáda. Panna je poměrně zdrženlivá a nedokáže ve vás rozpoutat tu pravou vášeň. Ale hvězdy vám přejí, zkuste to a uvidíte.

 • Vodnář a Váhy – pozitivní předpověď

Tedy zde jste se trefili do černého. Obě dvě znamení rádi vyděláváte peníze, jste optimisté a milujete umění. Váhy vám dodají potřebnou harmonii a vyváženost. Vy naopak můžete nabídnout mnohé zpestření a zajímavý život. Manželství uzavíráte až po delší době, což oběma z vás jenom prospěje. A jaké je to v ložnici? Skvělé, oba dva jste hodně vnímaví a dobře se doplňujete. Jenom nehledejte štěstí v cizí ložnici.

 • Vodnář a Štír – negativní předpověď

Štír by vás nejraději neustále kontroloval, což vy si nenecháte líbit. Na druhou stranu štír rád vidí vaši svobodomyslnost a nezávislost. Takže pokud vám štír dá dostatek prostoru, máte naději. Nesmíte mu ale nezapomínat říkat, jak moc ho milujete a chcete být jenom s ním.

 • Vodnář a Střelec – pozitivní předpověď

Oba jste na stejné vlně. Chcete nezávislost a volnost. Na střelci milujete jeho nespoutanost a ohnivost a i v posteli vám to bude nesmírně klapat. Vy zaujmete trochu podřízenější pozici, což bude nesmírně vyhovovat střelci. Vaše sexuální praktiky budou jedním slovem výbušné.

 • Vodnář a Kozoroh – neutrální předpověď

Hodně často se vyskytují páry právě v této kombinaci. Kozoroh vás neskutečně přitahuje. Jeho inteligence, ctižádost a ladnost vám učarují nebo naprosto odradí. Buď takového člověka budete milovat nebo nemít v oblibě. Rozhodujete o tom vy. Jestliže se vám podaří kozoroha upoutat vaší fantazií, dodáte mu nadhled a lehkost, pak máte vyhráno. V posteli ale neočekávejte nic světoborného, o to vám ale koneckonců ani moc nejde.

 • Vodnář a Vodnář – neutrální předpověď

Budete si v soužití rozumět, jak sexuálně tak myšlenkově. Citově k sobě ale moc nepřilnete, protože jste oba moc racionální praktici bez ohnivého jádra.

 • Vodnář a Ryby – neutrální předpověď

Máte slibný začátek, ale moc dlouho nevydrží. Ryby musejí mít partnera, který pochopí jejich duši a bude je neustále přesvědčovat o své lásce. Vy jste na taková vyznání ale moc rezervovaní. Ve vztahu se celkově budete cítit omezovaní a nebude se vám líbit ani váš sexuální život. Za zkoušku to ale stojí.

Autor:
Publikováno: 20. 10. 2012 15:47 Nahlásit obsah