Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak dosáhnout orgasmu díky dráždění bradavek

Jak dosáhnout orgasmu díky dráždění bradavek

Bradavkový orgasmus - ano, čtete správně, opravdu existuje takový typ orgasmu. To, že jsou bradavky velmi citlivé, ví každý. A nejen ty ženské, dokonce i muži je mají citlivé na dotyk. Ale jak dosáhnout orgasmu pomocí stimulace bradavek? Nechte se inspirovat naším jednoduchým návodem a zpestřete svůj milostný život o další nezapomenutelnou zkušenost.

Dámy, zpestřete svůj milostný život o další nezapomenutelný zážitek a naučte se dosáhnout bradavkového orgasmu. Vědci totiž zjistili, že se ženám při dráždění bradavek aktivuje v mozku úplně stejné centrum, jako když jsou drážděny v oblasti klitorisu a vagíny. Takže proč si neužívat ještě více? Vzhůru do toho! 

Bradavkového orgasmu můžete dosáhnout jak samy, tak také s pomocí vašeho přítele. Za nás rozhodně doporučejeme druhou možnost, která vám pomůže například překonat stereotyp ve vašem partnerském sexuálním životě. A navíc nových zkušeností v dlouhodobém vztahu není nikdy dost.

  Před začátkem dráždění bradavek byste si měly s partnerem i samy se sebou vyjasnit, jak citlivé jsou vaše bradavky na dotek (například při menstruaci jsou o dost citlivější) a k čemu všemu jste ochotné přistoupit. A včem tedy tkví to tajemství bradavkového orgasmu? Většinu věcí jistě znáte, ale opakování je matka moudrosti a samozřejmě i úspěchu.

Masáž

Masáž celých prsou a hlavně dvorců a bradavek je velmi příjemnou věcí, kterou se parádně nažhavíte. Masáž se dá provádět na sucho nebo s použitím masážního oleje, který navíc krásně voní. Při masáži by měl partner jemně (po vzájemné domluvě klidně surověji) tahat za bradavky směrem nahoru a pak jimi lehce kroutit. Ale pozor, bradavky nejsou čudlíky u rádia, chce to cit.

Lízání 

Partner olizuje bradavku nejlépe krouživými pohyby, které způsobují velmi příjemné pocity. Pro zpestření může partner pít střídavě studené a teplé nápoje či zkusit zmrzlinu. Zaručujeme vám, že se tak dostanete do pořádné rauše.

Sání

Následujícím krokem je sání dvorce a bradavek. Partner bradavku obejme rty a jemně vytváří vakuový efekt, který postupně zesiluje. Jelikož má partner jen jedna ústa (pokud zrovna neprovozujete skupinový sex), druhou bradavku může stále dráždit rukou. I zde platí rada se studenými či teplými nápoji a zmrzlinou.

Hrátky pro profíky

Pokud už máte se stimulací bradavek více zkušeností nebo prostě chcete jen zkusit něco nového, nebojte se kolíčků, svorek a závažíček na bradavky. Nikdy se ale nenechte do ničeho nutit, ne všem tato pokročilejší metoda vyhovuje. Ale pokud tomu přijdete na chuť, jistě nebudete litovat. 

Dosáhly jste už bradavkového orgasmu? Pokud ano, podělte se s námi o vaše metody!

Autor:
Publikováno: 17. 7. 2014 14:53 Nahlásit obsah