Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak ho dokonale uspokojit pusou? Na tohle bude rád vzpomínat!

Jak ho dokonale uspokojit pusou? Na tohle bude rád vzpomínat!

Podle některých statistik se lidé věnují orálnímu sexu častěji než klasickému pohlavnímu styku. Někdo na tuto techniku nedá dopustit, jiný zase příliš neví, jak na to. Pokud má váš partner orální sex rád, vám se to taky líbí, jen si nejste jistá, jak přesně co dělat, přečtěte si tento článek.

Samozřejmě neexistuje žádný univerzální návod na to, jak přesně provádět orální sex, aby byl partner zcela spokojený a uspokojený. Každému se líbí něco jiného. Existují však některé obecné zásady, které je dobré dodržovat.

Mějte jeho rozkrok ráda!

Základem pro orální sex je to, abyste sama chtěla tuto milostnou praktiku provádět a bylo vám to příjemné. Pokud nás náš sexuální partner vzrušuje a milujeme ho, neměl by být žádný problém s tím, abychom milovali i jeho penis. Líbí se vám, jak vypadá, jak voní, jak chutná? Výborně! Jste na nejlepší cestě. Čím víc si budete orální sex užívat, tím víc si ho užije i partner. Některým ženám přijde nechutné brát do pusy „tu věc mezi jeho nohama“. Pokud však muž dodržuje základní hygienu, není k tomu jediný důvod. Je to součást partnerova těla jako cokoli jiného. A dá se s ní přece dělat tolik krásných věcí…

Nevrhejte se vždy přímo na penis!

Pokud je muž hodně vzrušený, můžeme k němu přistoupit, rozepnout mu kalhoty, stáhnout trenky a rovnou si jej vzít celého do pusy a začít. Taková vášnivá orální rychlovka občas není na škodu. Pokud máme ale dost času, je rozhodně dobré si pořádně pohrát, všechno dělat hezky pomalu a k penisu se postupně propracovat. Věnovat se první břichu a vnitřní straně stehen. A až pak olíznout žalud a poté zbytek penisu.

Věnujte se celému klínu a pomáhejte si rukama!

Nejcitlivější částí penisu je žalud a uzdička. Těm se tedy věnujte nejvíc. Důkladně je olizujte, jemně sajte. Nezapomínejte však ani na varlata, s těmi můžete dělat to samé, vyhněte se však příliš velké intenzitě, která by mohla způsobit bolest. Můžete také zkusit vkládat si celá varlata do úst. Pokud je to partnerovi příjemné, věnujte se také jeho hrázi, tedy oblasti mezi varlaty a konečníkem. Můžete ji nejen lízat, ale pomocí mírného stlačení prsty můžete i zvnějšku masírovat prostatu. Nebo můžete jít ještě dál a masírovat prostatu zevnitř zasunutím prstu do konečníku. Ale pozor, ne každý muž vám toto dovolí, někteří „strkání čehokoli do zadku“ zarytě odmítají. U velké části to ale dopadne nakonec tak, že pokud se nechají přesvědčit a jednou to zkusí, zalíbí se jim to a budou chtít opakování. Jinak při klouzání ústy po partnerově penisu můžete přidržovat jeho kořen prsty a případně si prsty i pomáhat. Obecně jsou žádoucí krouživé pohyby jak jazykem, tak prsty. A druhou ruku využívejte k hlazení okolí klína nebo zbytku těla.

Pozor na zuby a na sucho!

Dávejte si pozor na to, abyste partnerovi neublížila zuby. Snažte se mít zuby co nejdál od sebe a zároveň rty co nejvíce obemknuté kolem penisu. Tak bude potěšení maximální. Také si dejte pozor, abyste něco neprováděly na sucho. Používejte dostatek slin, aby to nikde nedrhlo.

Měňte polohy!

Orální sex muži se dá provádět v různých polohách. Změnou polohy se mění úhel uspokojování a také dostupnost jednotlivých částí klína a tím i celkový prožitek. Dělejte to vleže na zádech nebo na boku, vestoje, vsedě. Nebo se rovnou ústy uspokojujte navzájem ve známé poloze 69.

Oddalujte vyvrcholení!

Nechte partnera, aby si na vyvrcholení počkal. Když uvidíte, že se blíží orgasmu, že došel těsně pod jeho vrchol, změňte na chvíli tempo nebo intenzitu a ejakulaci oddalte. A pak zase pokračujte ve vzestupu k vrcholu. Netrapte ho ale nikdy příliš dlouho velkým napětím z čekaní. Mírně oddálený orgasmus spojený s delším laskáním však může vést k většímu uspokojení, vyzkoušejte to tedy.

Experimentujte!

Pokud se orálnímu sexu věnujete velmi často, nedopusťte, aby se stal mechanickým a stále stejným. Zkoušejte nové věci, měňte pohyby ústy i rukou, tempo, polohy, prostředí, vyzkoušejte chladivý i horký orální sex (napitím něčeho studeného nebo teplého). Prostě experimentujte a užívejte si.

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2012 23:21 Nahlásit obsah