Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!

Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!

Astrologie dokáže nejen poradit, jak muže jednotlivých znamení svést, co se jim líbí a čemu dávají přednost, ale nabízí i staletími prověřený způsob, jak si partnera udržet! Nevěříte? Nabízíme vám jednoduchý a přitom účinný manuál, jak na něj!

KOZOROH

Jeho důvěra se těžce získává a lehce ztrácí. Nesvedete ho sexy zjevem, nepřilákáte ho inteligencí. Má rád elegantně oblečené dámy s vlastním příjmem. Flirt\y ho nezajímají, upřednostňuje kvalitu před kvantitou.

Jak ho svést

Jde o člověka, který je sebevědomý, a vyžaduje, aby stejně sebevědomá byla i jeho partnerka. V partnerství vedle sexu hraje velkou roli i přátelství, které vás oba dokáže udržet pohromadě lépe než cokoli jiného.

Jaký je milenec

Ve chvíli, kdy dojde na věc, vás překvapí. Dosud předstíranou lhostejnost odhodí a každým činem vám dokáže, že se jako milenec všem předchůdcům nejen vyrovná, ale že je i předčí. Má rád romantiku stejně jako různé erotické hry.

Jeho erotogenní zóny

Vyhovuje mu laskání zad, kolen a stehen. Pokud ho budete často na těchto místech hladit, získáte jeho vděk a přízeň.

VODNÁŘ

Pokud ho chcete získat, připravte se na dlouhý boj. Není pro něj podstatné, jak vypadáte, ale musíte mít esprit, charisma. Když navíc dokážete předstírat, že vás vlastně ani moc nezajímá, máte ho téměř jistého.

Jak ho svést

Vodnář sice mluví o tom, jak každému s chutí dopřeje svobodu, ale když dojde na lámání chleba, moc se k tomu nemá. Chcete-li si udržet, nechejte ho poletovat v oblacích, projevte zájem o to, co dělá, a pochvalte ho.

Jaký je milenec

Sama nevíte, jaký vztah k sexu vlastně má. Jednou vás nenechá ani vydechnout, jindy to vypadá, že sex k životu nepotřebuje. Ale ve chvíli, kdy něco naznačíte, stanete se jeho nepřítelem, jemuž se druhá šance nedává.

Jeho erotogenní zóny

Miluje všechno, co mu děláte, ale pod rukama vám taje, když mu masírujete lýtka. Naučte se pár hmatů a máte vystaráno.

RYBY

Když mu dáte najevo, že se nemusí bát odmítnutí, připravte se na skutečný uragán vášní. Celý život sní o slabé ženě, které vnucuje svou vůli a pomáhá jí. Pokud taková nejste, překonejte se a slabost akorát předstírejte.

Jako ho svést

Zdůrazněte, že si bez jeho aktivní účasti s životem neporadíte. Zasypte ho uznáním, nešetřete lichotkami. Nepospíchejte, abyste ho nevyděsila, ale příliš neotálejte, mohl by získat doje, že o něj nestojíte.

Jaký je milenec

K milování potřebuje svíčky, vůně a ostatní romantické rekvizity. Nutná je i dobrá hudba a kvalitní parfém, který sám vybere. Je nepředvídatelný a chce, abyste se chovala stejně.

Jeho erotogenní zóny

Líbí se mu masáže chodidel. Nepohrdne společnou koupelí, nebo milostnými hrátkami, při nichž využíváte čokolády, šlehačky a podobně.

strana 1 / 4
Publikováno: 27. 5. 2018 19:36 Nahlásit obsah