Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!

BERAN

Pokud ho chcete získat, musíte ze sebe udělat tu nejcennější válečnou kořist. Sex s ním bude v každém případě boj. Navíc si myslí, že když žena říká ne, myslí ano. V partnerce hledá milenku a kamarádku v jedné osobě.

Jak ho svést

Nesmí mít pocit, že vás prokoukl. Hrajte si s ním jako kočka s myší, naoko předstírejte, že vám na něm nezáleží. Když je vztah už dál, buďte vděčná, rozhodná a energická jako on.

Jaký je milenec

Hned po seznámení vám bude jasné, že má raději činy než slova. Něžnost bere jen jako předstupeň čistého sexu. Vyhledává milování na nevšedních místech, kde hrozí, že vás přistihnou. Rád experimentuje, ale trpělivostí nevyniká.

Jeho erotogenní zóny

Miluje něžné hlazení po hlavě, neopovrhne ani laskáním uší a dlouhými polibky. Když mu budete jemně sjíždět nehtem po lícní kosti, bude váš.

BÝK

Většinou touží po ženě oblejších tvarů, krásných očí a bezvadné leti. Vyžaduje eleganci nejenom v oblečení, ale i v jednání. Pokud máte smysl pro umění a navíc umíte vařit, neodolá. Vzplane, když ho pozvete domů na večeři.

Jak ho svést

Chcete-li ho přilákat, musí mít pocit, že vy jste slabá a on silný. Počítejte s poměrně dlouhým začátkem, kdy se oťukáváte a bude vám nosit kytice a čokoládu.

Jaký je milenec

Až nastane čas, kdy vztah pokročí k intimitám, připravte se na opravdový zážitek. Květiny, svíčky, šampaňské, pomalé vychutnávání všech kroků lásky. Vy jste královna a on otrok, který splní každé vaše přání.

Jeho erotogenní zóny

Potřebuje ženu, která se ho dotýká na krku a na ramenou. Pokud ho chcete rozvášnit, namasírujte mu šíji voňavým olejem. Dává přednost krajkovému prádlu.

BLÍŽENCI

Musíte být ochotná vyzkoušet cokoli, nudy se bojí víc než možného trapasu. Chce vědět, že fungujete na stejné vlně, že se domluvíte i beze slov a nepřikládáte velký význam věrnosti. Sám ji dodržet neumí.

Jak ho svést

Má rád originalitu a vše, co nějakým způsobem vyčnívá. Kromě rozsáhlých znalostí z různých oborů je potřeba, abyste byla mistryně v erotickém umění, které byste měla zvládat teoreticky i prakticky.

Jaký je milenec

Vše chce hned vyzkoušet. Dárky nakupuje rád v sexshopu, a když se rozhodnete, že při milování zhasnete, bere to jako osobní urážku. Jakmile pochopí, že na rozdíl od něj potřebujete více času, bude skvělý.

Jeho erotogenní zóny

Hlazení, polibky, masáže a něžné doteky na rukou a dlaních ho spolehlivě dovedou k extázi. Zkuste mu nehtem psát na dlani písmena, nebo milostné vzkazy.

RAK

Zpočátku se vám může zdát chladný, ale brzy zjistíte, že to byl omyl. Patří totiž k nejvášnivějším znamením zvěrokruhu, ale na rozdíl od štíra to nevykládá každému na potkání. Jakmile se vás otevře, ostatní ženy vám budou závidět.

Jak ho svést

Nečekejte, že udělá první krok. Když navrhujete něco nového, musíte dávat pozor, aby to neznělo vulgárně. Udělá mu dobře, jestliže ho seznámíte s rodinou. Patří k mužům, kteří to berou jako důkaz vašich vážných úmyslů.

Jaký je milenec

Miluje se rád, dlouho a něžně, ale to mu nebrání, aby občas nedokázal, že umí být i dominantní. Je však třeba, abyste ho ujišťovala o tom, že je opravdu skvělý a že jste dosud nic podobného nezažila.

Jeho erotogenní zóny

Má rád, když mu po milování spočíváte hlavou na prsou a posloucháte, jak mu bije srdce. Vyhovuje mu pozice, kdy je žena nahoře.

strana 2 / 4
Publikováno: 27. 5. 2018 19:36 Nahlásit obsah