Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!

LEV

Pokud si ho chcete udržet, musíte být každý den alespoň trošku jiná. Lev potřebuje sebejistou partnerku, která mu však dává každým gestem najevo, že je na světě jen pro něj. Pokud to dokážete, nikdy vás neopustí.

Jak ho svést

Poslouchejte, co říká, a vyjadřujte obdiv a nadšení. V případě, že se s ním neshodujete, nechejte si to pro sebe. Nezaškodí, když občas v telefonickém rozhovoru s kamarádkou pochválíte jeho milostné umění tak, aby to slyšel.

Jaký je milenec

Je to přirozený talent, který potřebuje trochu počáteční péče a propracuje se do první ligy. Je nápaditý, ale zároveň dbá na přirozenou úroveň. Je ale potřeba, abyste ho pokaždé pochválila, protože bez obdivu se neobejde.

Jeho erotogenní zóny

Miluje veškerou něhu, kterou mu prokážete. A na rozdíl od ostatních se nebojí ani škrábanců, které na něm zanechají vaše nehty.

PANNA

Při svádění nedá na obvyklé triky, tváří se, že to ani nezaregistroval. Ve skutečnosti však vnímá všechno. Měla byste být krásná, štíhlá, ale i chytrá a přirozeně inteligentní. Občas se vedle něj cítíte jako pod rentgenem.

Jak ho svést

Nezačne vám vyznávat lásku, dokud nebude znát váš názor na všechno možné a sám se nenápadně pochlubí svými znalostmi. Než se dostanete do finále, čeká vás dlouhé období, kdy nevíte, jak to mezi vámi vlastně je.

Jaký je milenec

Pokud ho chcete získat, tvařte se, jako by vám na něm vlastně nezáleželo. Když k němu vklouznete pod deku, překvapí vás nejen něhou, ale i dokonalou znalostí ženského těla a jeho potřeb, což načerpal studiem literatury.

Jeho erotogenní zóny

Miluje něžné doteky na prsou a masírování břicha. Ukvapí vás svým nadšením pro sex v koupelně, rád se oddává erotickým radovánkám ve vířivce.

VÁHY

Nestojí o to, abyste vynikala inteligencí. Muži zrozenému ve váhách stačí, když vypadáte půvabně a nebudete zbytečně přitahovat pozornost. Chová se jako pravý gentleman, ale máte pocit, že stojíte ve frontě.

Jak ho svést

Za všech okolností se chovejte trochu bezradně. Měl byste mít ráda zvířata, zajímat se o umění. Za všechno, co pro něj obětujete, vám dopřeje procházky po měsíci, večeře při svíčkách a romantiku.

Jaký je milenec

Je mistr milostné předehry, do které dá kromě těla i srdce. V každé chvíli myslí na partnerku a ze všech sil se snaží, aby byla spokojena především ona. Když jeho snahu oceníte a kvality pochválíte, bude v sedmém nebi.

Jeho erotogenní zóny

Miluje laskání zad a hýždí. Zkuste mu masírovat svaly kolem páteře, nebo zadek. V každém případě počítejte s tím, že masáž plynule přejde v milostnou předehru.

strana 3 / 4
Publikováno: 27. 5. 2018 19:36 Nahlásit obsah