Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!

ŠTÍR

Je neobyčejně smyslný, ale všeho moc škodí. Kolují o něm v tomto ohledu hotové legendy. Když se neustále vnucuje, budete pak hledat vhodné výmluvy. Milují sexy ženy, pro společný život si však vybírají šedou myš.

Jak ho svést

Neříkejte mu, co bylo před ním. Jen tak zabráníte tomu, aby stále nepátral ve vaší minulosti. Žárlí totiž na každého, kolegy nevyjímaje.

Jaký je milenec

Silnější povahy svým žánrem nadchne, slabší povahy však může vyděsit. Tabu pro něj neexistují a to, že ho odmítáte, je jen důvod, aby vám ukázal, jak je to vlastně krásné. Od vás chce, abyste s ním držela krok.

Jeho erotogenní zóny

Má rád kousání, divoké škrábání a poměrně výrazné hlasové projevy. Naštěstí to vždycky zařídí tak, že nikoho v okolí nerušíte.

STŘELEC

Vzhledem k jeho zvídavosti a slabosti pro všechno nové si ho získáte velice rychle, horší bude střelce si udržet, věrný být nevydrží, ale jste-li optimistická, dobře naložená a veselá, bude se k vám rád vracet.

Jak ho svést

Musíte vypadat k světu a měli byste mít společné záliby. V další etapě je potřeba, abyste odložili zábrany a dala jste mu najevo, že sex chcete stejně intenzivně jako on, protože i pro vás je důležitý.

Jaký je milenec

V sexu spěchá stejně jako ve všem. V takovém případě buďte upřímná, řekněte mu, že máte o milování jiné představy. Jako člověk, který se rád učí všemu novému, se stane vaším poslušným studentem.

Jeho erotogenní zóny

Miluje sex ve všech podobách. Nevyhýbá se ani neobvyklým praktikám, ale když dáte najevo, že se vám nezamlouvají, spokojí se s tím, co mu dovolíte.

strana 4 / 4
Publikováno: 27. 5. 2018 19:36 Nahlásit obsah