Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak mě stres připravil o orgasmus

Jak mě stres připravil o orgasmus

Díky čemu přicházíme o orgasmus? Které situace, stres a tlak nás o něj připravují? Pro všechny je snad nejtěžší období čas těsně před Vánoci a samotné svátky.

Vánoční svátky, období klidu - ha! Kde že… Pokud máte zaměstnání a už je pomalu jedno v jakém oboru, protože letos se v zápalu nákupní horečky bralo snad vše… od textilu, kosmetiky, knih, elektroniky až po předplatné týdeníků. Tak to prostě byl zápřah. V práci nestandardní nápor, kamarádi se chtějí scházet na vánočních trzích a rodina se ptá, kdy přesně dojedete, jestli máte napečeno a co dárky.

V zápalu boje, v práci děláte jak trysko myš, přesčas je rutina. Nestačíte se jít domů ani převléci a z práce mažete rovnou na poštu poslat věci, poté honem na vánoční trhy, kam doletíte zpocení, protože klasika nestíháte. Kopnete startovací punč, poté další a pak do třetice na zahřátí… Honem domů, na emailu už vám visí další věci, co je potřeba udělat, ale jelikož se všichni na FB chlubí, jak mají napečeno, také podlehnete! On-line nakoupíte a do 90 minut, než vám vše potřebné dovezou, seženete recept a vyřídíte to nejdůležitější. Potom splácáte něco, co se jen ztěžka dá považovat  za těsto na perníky či linecké, ale není čas na hrdinství a pečete.

Kam se poděl můj orgasmus?

Když nepečete, vyřizujete něco jiného, sháníte dárky a nebo balíte a podobné prkotiny. Čas na sebe, to zní jako sci-fi. Ale když už si čas nad ránem najdete, kdy je z 90% práce hotová a kamarádi vás nešikanují zprávami, že je zanedbáváte, zkusíte nezanedbat i sebe. Ale ouha, i když si pomáháte pohádkami pro dospělé, nejdete to. Hlava šrotuje, a i když se moc snažíte vše nechat za sebou a užít si 5 minut jen pro sebe… ono to jaksi nejde.

Aby ženy dosáhly orgasmu, musí být uvolněné (pro zajímavost, pokud je žena pod tlakem či ve stresu, dosáhnout orgasmu je až osminásobně těžší). No a jako na potvoru, ženy jsou ke všemu náchylnější ke stresu (oproti mužům v průměru 4x). Tak není divu, že se z nás stávají alkoholičky. Jak je známo, alkohol uvolňuje, a tak to do sebe liju.

Nutno říct, játra vám nepoděkují a alkohol je i příčinou neodbourávání tuků…Takže nyní jsem pod šíleným stresem z práce, do toho bez orgasmu, alkohol nakupuji již ve velkoskladu, sic mi odpaluje orgány a váže na sebe tělesný tuk, ale co už.

Když už se opiji, mám orgasmus, ale pro změnu si ho nepamatuji, a k tomu nepředstavitelně kynu. Perníky nemůžete nikomu ukázat, ale je mi líto je vyhodit a na kocovinu jsou fajn.  

Je po svátcích a stihla jsem vše, v práci obsloužení všichni zákazníci, dárky rozdány a orgáč by konečně mohl nastat, ale ouha nic. Z toho maratonu jsem unavená, ke všemu vypadám jak dýně… V zápalu boje a dosažení orgasmu zdravou cestou alkohol odsunuji a jdu  sportovat. Plavu a plavu…. plavu tak často, že paní u pokladny, když jí dám čipovou kartu, po mě ani nechce občanku, aby si ověřila mojí totožnost.

Říkám si - vydrž, je to o vůli, a tak plavu, plavu a plavu… orgasmus nikde. Paní na recepci si již myslí, že patřím do české reprezentace v plavání na další olympiádu. Endorfiny sice jsou, ale jen v bazénu.

A já si říkám, proboha proč?! Stres už není, uvolněná jsem, za chvíli mi vyraší i blány mezi prsty od toho plavání. Tak co mám dělat??!! Odborná rada od psychoterapeuta: Uvolni se a před tím se maximálně vyklidni. A tak dělám jógu, nohu si dám za hlavu, tedy jen levou ale no a co, dokážu tělo dostat do takových poloh, že by mě z fleku dali angažmá v cirkusu De Soleil.

Klid a endorfiny ze mě tryskají!!! A večer u pohádek, jen zařvu proč já a jdu do sprchy, kde si řeknu, že už jsem na tyhle blbosti moc stará! Takže má rada pro ty, kteří přišli vlivem okolí o orgasmus: Užijte si spánku, o ten brzy taky přijdete a není ho tak náročné dosáhnout.

Jestli jste podnikli takovou sadu kroku jako já, může vás hřát na srdci, že se vám zlepšila kondička, játra filtrují jiné sajrajty než alkohol a postavu vám budou závidět i dvacítky.

Pro ty, co jim je přes třicet jako mě, uznala jsem, že než chvilkový orgasmus si raději dopřeji tu dvojku vína u nějaké komedie, horkou sprchu a návrat do vyhřáté postele s dostatkem kvalitního spánku. Ono je to stejně lepší než sex ;)

Publikováno: 9. 2. 2018 09:30 Nahlásit obsah
Loading...