Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak poznat, že je muž dobrý v posteli - a to ještě před akcí

Jak poznat, že je muž dobrý v posteli -  a to ještě před akcí

Nebylo by to skvělé, kdybychom poznali jeho sexuální zkušenosti jen letmým pohledem? Podle expertů zabývající se řečí těla neboli body language to prý poznat jde, ze způsobu, jak muž mluví, chodí nebo se vás dotýká. Pojďme se na to nyní podívat blíže.

1. Jak se chová u stolu

Vrhá se na jídlo, jako kdyby to mělo být jeho poslední, nebo si vychutnává každé sousto a nikam nespěchá? První rande v restauraci je ideální způsob, jak zjistit, jak na tom vlastně jste. Není překvapením, že muž bez výraznějších způsobů a hltavým stylem konzumování je prý stejně rychlý i v posteli. Oproti tomu ti, kteří vyznávají gurmánství, vyznají se v jídle nebo rádi vaří, mají vytříbenější způsoby také v sexu.

2. Jak se pohybuje

Ideální je pozorovat jej při tanci. Jistě, nečekejte od něj pohyby Patricka Swayzeho, sebejistý krok a vedení však napoví mnohé. Pokud vás naopak neohrabaně drží, šlape vám na palce a jen tak s vámi šoupe po parketě, nebude to to pravé ořechové.

3. Jak mluví

Všimli jste si už, že někdo má sexy chraplák a někdy vykřičenou fistuli? Pro ženy jsou prý obzvlášť atraktivní hlubší tóny naznačující dominanci. Stejně tak důležité je tempo, jakým muž hovoří- rychlé staccato bez rytmiky se nejen špatně poslouchá, ale naznačuje nedbalost i v sexu.

4. Jak se vás dotýká

Tady je to jednoduché. Odborníci proti sobě staví nedbalost a nevyzrálost proti sebevědomí a klidu. Pozornost věnujte na prvních schůzkách; pokud se na vás okamžitě vrhá a využívá každou příležitost k osahávání, pravděpodobně byl dlouho sám a trpí nedostatkem sexu, přičemž stejně rychlý bude i v posteli. Také to může znamenat sobectví. Některé ženy shledávají jako atraktivní stydlivost, obvykle se za ní ale skrývá málo zkušeností. A pak jsou ti, které chtějí všechny: sebevědomí a sebejistí, ze kterých se vám podlamují kolena.

5. Jak líbá

Líbání je v podstatě prvním erotickým krokem ve vztahu, odborníci tomu říkají „zahřívací fáze“ před sexem. Takže si máte všímat:

1. správného přístupu- buď je váš první společný polibek rovnou francouzský, nebo váš partner k němu nesebere odvahu.

2. sebevědomí- obvykle máme rády jistou míru mužské dominance, ale co je moc, to je moc.

3. zvuků- raději bez, než příliš hlasité vyjadřování.

4. hygieny úst-  jasně, občas to nevyjde. Pokud se to ale stává příliš často, je lepší zařadit zpátečku.

Autor:
Publikováno: 27. 10. 2012 19:03 Nahlásit obsah