Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jsou dny, kdy si připadáte tlustá a máte mít sex? Potom přijde vhod těchto pět sexuálních poloh

Jsou dny, kdy si připadáte tlustá a máte mít sex? Potom přijde vhod těchto pět sexuálních poloh Zdroj: Wikihow.com

Je to naprosto normální, že prožíváte období, kdy si připadáte jaksi tlustá. Časem to sice přejde, ale přece nebudete vy a váš partner kvůli tomu úplně bez sexu. My naštěstí víme, jak si s touto situací hravě poradit.

Proto jsme si pro vás připravili pět nejvhodnějších sexuálních poloh, díky kterým se už nebudete muset soustředit na to, jak váš protějšek pozoruje vaše nedostatky a přitom si nerušeně užijí obě strany.

Poloha na pejska

Kleknete si na všechny čtyři, zatímco on se přitiskne k vašemu pozadí. Hýždě se vám krásně napnou, neměly by být vidět žádné nedostatky. Muži tuto polohu navíc milují.

Zdroj: shutterstock.com

Lžičky

Zkombinujte příjemné s užitečným. Jedna z nejvíce pohodlných poloh, kde se k vám partner přitiskne zezadu. Nemusíte posléze už nic řešit, dochází dokonce i ke stálé stimulaci bodu G.

Poloha na břiše

Lehnete si na břicho a lehce roztáhnete nohy. Partner se už o vše poté postará. Též se nemusíte stresovat, jak  při tom vypadáte.

Zdroj: shutterstock.com

Obrácená kovbojka

Váš protějšek si lehne na záda a vy si ho osedláte, jen se otočíte obráceně - tedy zády k němu. Partner bude mít skvělý výhled na vaše záda a vy zůstane v klidu.

Ve dvou se sedí lépe

Partner se posadí a o něco se pěkně opře. Vy se následovně posadíte na jeho klín zády, čímž se vyhnete jeho pohledům, které by pro vás mohly být jinak úzkostné. Navíc máte oba dva volné ruce.

Autor:
Publikováno: 15. 7. 2018 14:48 Nahlásit obsah