Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jste opravdu dobrá milenka? Prozradí to na vás těchto 9 věcí

Jste opravdu dobrá milenka? Prozradí to na vás těchto 9 věcí Zdroj: Shutterstock.com

Ačkoliv bychom to rády o sobě všechny tvrdily, ne každá z nás je dokonalá milenka. Jsme bytosti, které mají tendenci věřit tomu, že naše „postelové dovednosti“ jsou výjimečné a úžasné, což však nemusí být vůbec pravda.

I přesto, že se nám třeba nějaká osoba fyzicky neskutečně líbí, společná noc může dopadnout katastrofálně. Sestavili jsme proto pro vás seznam věcí, které vám prozradí, že vám to skutečně jde a milování s vámi je tedy pořádný zážitek.

Kladete důraz na předehru

Pokud dokážete vytvořit správnou atmosféru, která je k milování potřeba, a dáte si záležet na příjemné předehře, při které se vaše polovička dokáže uvolnit, je to znamení, že to děláte správně.

Jste rádkyně

Pokud se vám již stalo, že vás vaše kamarádky požádaly o radu, může to být tím, že na ně působíte jako někdo, kdo má dostatek zkušeností a pár osvědčených tipů v záloze. A pokud se k vám obrací o rady opakovaně, můžete být na sebe pyšná.

Pochvala od expřítele

Jestliže se vás snaží váš expřítel po rozchodu a možná i několik měsíců po něm neustále kontaktovat se slovy, jak na vás nemůže zapomenout, a k tomu přihodí pár sexy slovíček, pravděpodobně jste pro něj něco jako bohyně, kterou jen tak nějaká jiná nenahradí.

Vyznání lásky

Jestli z úst vašeho milého během společné noci zazní ta dvě kouzelná slovíčka „miluji tě“, je to pro vás signál, že se mu to s vámi neskutečně líbí a máte pokračovat v tom, co děláte. A pokud vám to ještě váš partner nikdy předtím neřekl… No, k tomu není co dodat.

Neodmítne vás

Dostala jste na svého přítele právě chuť, ale on má plné ruce práce? Ačkoliv na něj čeká hromada povinností, které musí během dne stihnout, stačí jen váš pohled a je celý váš? Víc důkazů o tom, jak moc se mu to s vámi líbí, asi není potřeba, že?

Zdroj: Shutterstock.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 13. 3. 2018 07:00 Nahlásit obsah