Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kámasútra krok za krokem: poloha „Tření ryb“

Kámasútra krok za krokem: poloha „Tření ryb“

Toto milostné postavení získalo svůj přiléhavý název podle polohy, kterou nakonec zaujme žena. Vypadá při ní, jako by plava. Je v předklonu a rukama nebo celým tělem se opírá o vhodný kus nábytku, jímž může být například zadní opěradlo pohovky. Muž se pohybuje zprvu jemně, potom důrazně rychleji.

1. KROK

Muž si levým kolenem klekne na podložku, pravou nohu má v koleni ohnutou do pravého úhlu a opírá se o ní. Žena se mu posadí do klína, zády k němu. Její pravé koleno směřuje dopředu, levým míří dolů k zemi. Muž drží ženu kolem pasu, a tím jí pomáhá udržovat rovnováhu. Ona má své ruce položeny na jeho. V této poloze má muž příležitost líbat ženu na šíji a na krku a laskat ji na ňadrech.

2. KROK

Muž drží ženu kolem pasu. Ta se v pase půvabně předkloní. Pažemi se opírá o příhodný kousek nábytku a nadlehčuje tak váhu svého těla.

Dokonalá milenka

Nevěstky z Kámasútry dokázaly neobyčejně dovedně manipulovat s ješitností mužů. Třebaže byly společensky i duchovně na úrovni svých milenců, povaha jejich zaměstnání od nich vyžadovala, aby byly v jejich područí. Ženy toho dosahovaly tím, že pro muže představovaly dokonalé zrcadlo jejich pocitů. Smály se, když byl muž šťastný, soužily se, byl-li nemocen, vypadaly sklesle, když si muž naříkal anebo se třeba jen nudil. Nenáviděly miláčkovy nepřátele, nikdy nedávaly průchod svému podráždění nebo vzteku, předstíraly žárlivost vůči jiným ženám, přály si s milencem mít děti a dojídaly zbytky jídla, které zanechal na talíři. Dokázaly jej potěšit všemi způsoby, jež se mu zalíbily, přesvědčivě vyjadřovaly ohromení nad výkony dosaženými v posteli a úžas nad mužovými neobyčejnými znalostmi v umění milovat. Kdyby se někdo pokoušel vztah mezi ní a jejím miláčkem narušit, uměla nevěstka muži pohrozit, že si sama vezme život, otráví se, probodne nebo oběsí.

Právě tyto služby byly na nevěstkách zaslouženě ceněny a dobře se jim vyplácely. Přesto i tak mohly cítit pokušení vylákat ze svých milenců další peníze a drahé dárky, patrně i díky škodolibé touze muže co nejvíce využít a pomstít se mu tak za otročení jeho choutkám. Vátsjájana předložil seznam celkem dvaceti sedmi způsobů, jimiž každá kněžka lásky uměla vylákat ze svých důvěřivých milenců peníze. Žena mohla například předstírat, že jí shořel dům, že jí někdo ukradl šperky, že si potřebuje koupit nové šaty anebo že potřebuje vylepšit domácnost na úroveň svých přátel.

Publikováno: 7. 12. 2012 20:02 Nahlásit obsah