Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kámasútra krok za krokem: poloha „Žába“

Kámasútra krok za krokem: poloha „Žába“

Rozkoš této polohy spočívá v protikladu klidu a pohybu. Muž se neustále houpavě kolébá, avšak žena zůstává v naprostém klidu. Zatíná a pohybuje pouze svaly ve své jóni, aby se partnerovo dráždění neustále stupňovalo. Po škádlivém, pomalu vzrůstajícím vydrážďování a narůstající touze pak muž za mohutného vyvrcholení silně vystříkne. V této poloze dosáhne opravdu hlubokého proniknutí. Je ale třeba, aby muž měl vypěstované příslušné svaly ve stehnech, jinak se rychle unaví. Pohodlí je důležité, a tak pokud se přihlásí únava, stačí, když se muž sesune dozadu, posadí se a nechá ženu, aby mu poskakovala na klíně.

1. KROK

Nejprve si srovnejte peřiny a upravte polštáře. Možná je budete potřebovat, abyste jimi lehce nadzdvihli tělo ženy. Když žena leží na zádech, polštář pod zadečkem umožňuje, aby do ní partner pronikal hlouběji. Zpočátku muž sedí na bobku s koleny od sebe. Žena si mu sedne do klína, s nohama přes jeho stehna. V této poloze se oba milenci mohou líbat a dráždit se navzájem na pohlavních orgánech. Mohou použít i masážní olejíček, aby zvýšili příjemné pocity. Může se stát, že se muži podaří přivést ženu k vyvrcholení.

2. KROK

Až přijde ten pravý čas, zasune si žena mužův lingam do sebe. Její tělo bude neobyčejně silně vnímat citlivé vjemy. Zůstane zavěšena pažemi okolo milencových ramen, začne se mírně pohupovat a zatínat a uvolňovat svaly ve své jóni.

3. KROK

Muž položí svou milou na podušky, sklouzne rukama dolů k jejímu kříži, aby ji podepřel pod bedry. Muž v této poloze může zdvihnout ženinu pánev k sobě, narazit si ji až ke kyčlím a dál jemně přirážet.

Horním otvorem

Orální sex se v mnoha částech Indie provozoval výlučně mezi muži navzájem, avšak svobodomyslný Vátsjájana byl toho názoru, že každý by mohl a měl jednat podle svých vlastních libostí. Psal, že někteří muži k „výcucu manga“ zaměstnávají sloužící, zatímco přátelé si tak mohou činit mezi sebou navzájem. Ženy v harémech tuto ústní činnost v jóni prováděly jedna druhé spíše z nedostatku jiných možností, pro mnohé heterosexuální dvojice však už tehdy představoval orální sex zážitek nekonečné slasti.

                              

Publikováno: 2. 12. 2012 15:31 Nahlásit obsah