Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Kreativní sexuální hry do postele

Kreativní sexuální hry do postele

Možná vášeň ve vašem vztahu skomírá, možná se jen začínáte nudit v sexu. Co takhle okořenit váš vztah trochou erotického vzrušení? Vyzkoušejte kreativní sexuální hry do postele!

1. Psaní jazykem

Ležíte na zádech, nohy pokrčené. Partner se snaží jazykem „psát“ písmena na vaše intimní místa a vy zkoušíte hádat. Nezapomeňte si později role obrátit.

2. Ať si řekne, jak to chce

Tentokrát se v jeho rozkroku činíte vy. Nabídněte partnerovi svůj prst do úst a až jej začne sát, zkuste napodobovat jeho pohyby na jeho penisu. Brzy pochopí.

3. Sladké potěšení

Prohledejte kuchyň a přineste si do ložnice čokoládu, med, kousky ovoce a další pochutiny, které máte ráda. Zavažte svému partnerovi oči a položte si jídlo na své tělo. Nechte partnera hledat a hádat podle chuti, co to je.

4. Hra s kostkou

Vezměte si k ruce kus papíru a tužku a napište čísla od 1 do 6. Vedle nich napište svoji oblíbenou polohu nebo sexuální praktiku. Házejte kostkou a hrajte si podle výsledku.

5. Kámasútra

Tentokrát budete potřebovat k ruce její knižní verzi. Střídejte se s partnerem v hádání čísel stránek a zkoušejte uvedené polohy.

6. Vlastní erotické snímky

Odhoďte veškeré zábrany a stud a pořiďte si s partnerem vlastní erotické fotky! Ztlumte světlo, oblečte si svůdné prádlo nebo vůbec žádné a hurá do toho!

7. Napište si svůj vlastní scénář

Vezměte si papír a tužku a napište si spolu erotický scénář vašeho sexu. Střídat se můžete například po větách, zaměřte se na detaily. A nezapomeňte nakonec vše splnit do poslední tečky.

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2013 00:00 Nahlásit obsah