Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

LEV - žena

LEV - žena

23. 7 - 23. 8. Znamení ohnivé, vládce – Slunce. Lev je majestátním znamením zvěrokruhu. Všechny ženy v něm zrozené vědí, co chtějí. Mají vysokou sebedůvěru a jen tak něco ji nezlomí. V životě potřebují uznání za své mnohdy velké činy. Rády jsou středem pozornosti a jsou nadané vypravěčky a bavičky. Jsou velice velkorysé, ale nerady se učí, protože si myslí, že to nemají zapotřebí. Ženy Lvi jsou dobrosrdečné a svědomité. Libují si v krásných věcech a jsou poměrně materialistické. V lásce jsou velmi temperamentní a dominantní. Zkroťte si svou lvici a bude dokonalou partnerkou!

Tělo + vzhled: Ženy narozené ve Lvu působí velmi pyšně a majestátně. Často bývají vyšší nebo tak přinejmenším vypadají. Chodí vzpřímeně s hlavou pozorně vztyčenou. Mají oválný obličej s velkýma, výraznýma očima. Na svůj zevnějšek velmi dbají a jsou hrdé na to, jak vypadají. Nejpyšnější bývají na svou hustou „hřívu“, ať již mají vlasy dlouhé či krátké. Mezi Lvy se vyskytuje velké množství „letních“ typů žen, které mají dobře se opalující pleť, pihy, hnědé oči a vlasy.

Sex + sexualita: Pro opačné pohlaví jsou ženy Lvice velice přitažlivé, což o sobě samozřejmě ví a libují si ve flirtu. Milují lichotky a nejsou zvyklé na odmítnutí ze strany muže. Pak se cítí pokořeny. Při výběru partnera postupují pečlivě a kriticky. Jejich nový objev se musí líbit nejen jim, ale i jejich přátelům a rodině. Lvice jsou velkými svůdnicemi a v sexu jsou rády dominantní, nejsou však příliš inovativní a vynalézavé a potřebují popostrčit kýženým směrem. Od svého partnera očekávají jak lásku a sex, tak i přátelství. Měl by je zahrnovat dárky a pozornostmi a neustále jim lichotit. Pokud je jim partner věrný, jsou věrné i ony. Nevěra je pro ně tabu. Se svým partnerem musí být naprosto spokojeny, jinak se začnou okamžitě poohlížet po jiném. Pokud ženu Lvici zkrotíte, máte založeno na úžasný, harmonický i vášnivý vztah.

Co vzrušuje ženu ve lvu – masáže zad, vískání ve vlasech, silní muži, lízání a kousání ušních lalůčků, orální sex, polohy, ve kterých je nahoře, škrábání a kousání při sexu, vysocí muži, pohled na plápolající plameny, sportovci, laskání ňader

Zdraví: Lvi jsou velmi energičtí, aktivní a také zdraví. Zdravím překypují především jsou-li milováni. Nesnáší, musí-li dlouho marodit a často se tak „uzdraví“ předběžně, což může vézt k pozdějšímu návratu nemoci. Lvi jsou náchylní k horečkám, chorobám srdce, páteře a k revmatismu. Náchylní jsou také ke zraněním nohou.

Silná stránka: hrdost, důvěřivost, velkorysost

Slabá stránka: urážlivost, paličatost, arogance

Charakter: cholericko-flegmatický

Sympatická znamení: Lev, Váhy, Střelec, Býk

Neutrální znamení: Blíženci, Rak, Panna, Kozoroh, Ryby

Pozor na: Štír, Vodnář, Býk

Autor:
Publikováno: 31. 8. 2012 19:29 Nahlásit obsah