Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Lže vám o svých ex?

Lže vám o svých ex?

Až polovina všech chlapů záměrně neříká partnerce pravdu o počtu svých předchozích žen. Buď nechtějí vypadat jako sukničkáři, takže si ubírají, nebo naopak číslo nadsazují, protože mají dojem, že tak před vámi vypadají zkušenější. Až tedy příště nadhodíte otázku, s kolika ženami vlastně spal, než se dal dohromady s vámi, tyhle tři signály prozradí, jak daleko má váš milý k upřímnosti.

Rychle něco chytí do ruky. Může to být polštář, hrnek nebo třeba časopis. Nervozita u mužů způsobuje touhu postavit kolem sebe ochranné hradby, aby se při lhaní necítili tak zranitelní.

Opakuje otázku. Touží získat trochu času, aby si stihl rozmyslet, jak vám věrohodně zalhat.

Kouše se do rtu. Správné číslo ho svrbí na jazyku a on si takhle nevědomě pomáhá, aby z něj nevyšla pravda.

O čem se mu nejčastěji zdá?

Nadělil vám nejlepší orgasmus na světě. Možná vám to bude připadat zvláštní, ale muži častěji sní o tom, že se jim podařilo uspokojit partnerku, než o vlastním orgasmu. Jestliže hrajete hlavní roli v jeho nočním dobrodružství vy, můžete jásat. Vašemu drahému na vás opravdu záleží.

Bývalka se vrací. Pokud si partner užíval ve snu se svou ex, nezoufejte. Neznamená to, že by se k ní chtěl vrátit, nejspíš netouží po nějakém aspektu jejich vztahu, který mu s vámi chybí. Třeba se svou bývalou často vyrážel mezi lidi, zatímco s vámi jenom sjíždí seriály v počítači. Zamyslete se nad tím a připravte mu někdy taky večer trochu podle jeho gusta!

Má sex s avatarkou. Sex s nadpřirozenými postavami, jako jsou upírky, víly nebo mimozemšťanky, symbolizuje v mužských snech touhu vyjet ze zajetých kolejí a překročit vlastní hranice. Mužům se vloupávají do nevědomí, když si potřebují odpočinout od každodenního stresu.

Erotické číslo s Anglinou Jolie. Nevědomí servíruje vašemu drahému ve snu žhavou celebritu, když si připadá přehlížený a touží po větší porci pozornosti. Začněte ho chválit, třeba za to, jak báječné špagety vám připravil, a příště se mu bude zdát o vás!

Dělá si to sám. Když se mu v noci zdá, že masturbuje, znamená to přesně to, co si myslíte – je nadržený, sexuálně neuspokojený a nutně rychle si potřebuje ulevit.

Publikováno: 22. 10. 2012 12:09 Nahlásit obsah