Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Malá prsa nejsou konec světa! Tento článek vás o tom přesvědčí!

Malá prsa nejsou konec světa! Tento článek vás o tom přesvědčí!

Článek zaměřený na typické problémy, které řeší každá žena: ach ta prsa!

Patříš mezi ty dívky, které nejsou zrovna obdařené velkým hrudníkem? Nesnášíš ten pocit, když přijde léto a ty musíš odhalit své nic a závistivě hledíš na své kamarádky, které příroda tak štědře odměnila? Toužíš po obdivujících pohledech kluků a kolemjdoucích?


Myslím si, že mít malá prsa není konec světa! Ba naopak, slečny s menším poprsím můžou být v některých věcech spokojenější. Já například mám prsa větší a hned bych je měnila. Říkáte si některé, že jsem blázen a mám být ráda za to, co mám? (Cituji většinu mých kamarádek.) Ale já to po pravdě vidím jinak.

Pamatuji si na dobu, kdy jsem v 15 letech stála před zrcadlem a mohla si vybrečet oči, protože jsem měla v oblasti hrudníku pusto prázdno, víte, co myslím. Záviděla jsem stejně starým spolužačkám, že můžou nosit pořádné podprsenky, protože v nich něco mají - na rozdíl od mých špuntů do vany. A o létě ani nemluvím, seděla jsem vedle bujného poprsí své spolužačky na dece u vody a snažila se na její poprsí nedívat, ale bylo to hodně těžké, proklatě těžké (chudáci kluci).

Ale co čert nechtěl, za rok jsem se nestačila divit a nejenom já, dokonce i mé okolí a rodiče. Příroda se na mém těle pěkně vyřádila a já se mohla zbláznit radostí. Ale abych teď řekla pravdu, radost netrvala dlouho. Ráda jsem závodně běhala a dělala různé sporty, ale najednou mi v tom mé vysněné poprsí začalo překážet a já měla co dělat, abych si nevybila zuby (omlouvám se za ten popis, ale je to tak). Prostě mi prsa ve sportu překážela a nevím proč, ale bylo mi to v celku i trapné.

A teď když poslouchám nářky a různě řeči kamarádek, jak se mám a co by za to daly, jenom kroutím hlavou. Ono není zrovna moc příjemné, když si kráčíte hala bala po obchoďáku a mužská část se nemůže přestat dívat. Bohužel ne do mých očí, ale na můj hrudník. Nic proti pánům, ale opravdu bych jim někdy přála, aby si zkusili, jaké to je mít prsa a vědět, že se vám někdo až trapně dlouho dívá do výstřihu.

A abych přidala takový menší dodatek, co jsem se bavila s kamarády a mým bráchou - některé kluky velké poprsí dokonce i straší. Ne doslova, ale dalo by se říct, že kluci mají radši zlatý střed, než obrovský dalo by se říct diamant. Tak holky nezoufejte, určitě máte mnohem více předností než zrovna "prsa". Třeba menší zadek a krásné štíhlé nohy, za které bych snad položila i život.

Loučím se s vámi a těším se na pozitivní i negativní komentáře. Mimochodem, jak je to u vás? Preferujete větší, nebo menší poprsí?

Publikováno: 10. 5. 2014 00:22 Nahlásit obsah