Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Milovnice análního sexu, překvapte partnera análním šperkem!

Milovnice análního sexu, překvapte partnera análním šperkem!

Zatímco v jiných zemích je anální šperk již zažitou věcí, u nás je spíše novinkou posledních let. Toužíte po zpestření sexu, nebo jen lehkém ozdobení vašich intimních partií? Pak je anální šperk něčím, co rozhodně musíte zvážit k vyzkoušení.

O análním sexu se mluví stále častěji a počet jeho příznivců bezpochyby narůstá. Údajně třetina heterosexuálních párů jej minimálně jednou vyzkoušela. Na trhu lze najít nepřeberné množství různých erotických hraček, které jsou určeny právě jen pro „zadní vrátka“. Jednou z nich je anální šperk.

Anální šperk vychází z análního kolíku, který je v podstatě podobný dildu. Jen je kratší a musí být zvenku opatřen širší částí, aby nezapadl do konečníku. Anální šperk je výborným prostředkem k single experimentování před samotnou akcí s partnerem, zároveň ale také poskytuje extra stimulaci při sexu. Vyrábí se v několika velikostech a je k dostání ve vybraných e-shopech s erotickým zbožím.

A co na něj říkají ty, které ho již vyzkoušely?

„Paráda. Hned, jak dorazil, jsem to musela vyzkoušet. Po čtyřech hodinách nošení se cítím trochu otlačeně, ale ne nějak zvlášť. Přemýšlím, že si pořídím velikost XXXL.“

„Ráda nosím anální šperk před samotným sexem. Výborně mi připraví zadeček.“

„Zbožňuji je! Vlastním 5 šperků, každý v jiné barvě. Myslela jsem, že čím větší velikost, tím bude šperk větší, ale není tomu tak.“

„Anální šperk před sexem mě neuvěřitelně nažhaví a mám pak mnohem větší orgasmus.“

Zaujal vás anální šperk, nebo dokonce nějaký vlastníte? Podělte se s námi o názor!

 

Foto: facebook.com, xcritic.com, estd86.blogspot.com

Autor:
Publikováno: 18. 4. 2014 00:00 Nahlásit obsah