Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Milují muži na ženách krajkové prádlo?

Milují muži na ženách krajkové prádlo?

Vzrušuje muže víc, když se mu žena předvede oděna do nádherného krajkového prádla, anebo docela nahá? Vyplatí se do prádla investovat? I podle reakce na prádélko poznáte, jakého muže svádíte.

Reakce mužů na krajkové prádlo z pohledu žen

U chlapů nejde o krajkové prádélko jako takové, nepoznají maďarskou výšivku od kusu záclony, ale vnímají jej jako býk rudý hadr. Ví, že se za tím děravým skoro nic skrývá něco, co může být jejich. A to je vzrušuje. V tu chvíli se v nich probouzí dávnověká mužská touha vítězit nad nepřáteli. Co na tom, že je krajkové prádlo mimořádně slabý nepřítel. Vítězství může být o to sladší.

Na krásné prádélko jsou vysazení především bohatí muži. Chudým je to fuk, hlavně že se holka svlékne. Bohatí muži spíše podléhají reklamní trikům – balení výrobku je pro ně důležitější než jeho funkčnost.

Muži milují krajkové prádlo víc než si myslíte

Krajky jsou vzrušující, protože jsou navýsost ženské a ženskost zdůrazňují. Vezměte si například dámské kalhotky. Obyčejné, hladké a elastické, jsou jistě praktické a dobře se nosí. Ale při svlékání jsou pouhou poslední slupkou halící nahotu, nic víc. Chlapa v tu chvíli napadne jen jedno, rychle s nimi dolů, proč se zdržovat. To krajkové kalhotky jsou rozechvělým zastavením, romantickou předehrou. Decentní krajka na podprsenkách, košilkách či kalhotkách tvoří přechod od halící textilie k hebké nahé pleti. Jako obraz vystoupí z neutrální stěny správně zvoleným rámem, tak jemná krajka ohlásí slavnostními fanfárami vyvrcholení aktu svlékání. Jen barbar by dokázal krajkové prádlo servat a jako zbytečnou překážku odkopnout pod postel.

Krajkové prádlo je něžné a něhu také ohlašuje. Žena, která se do nich obléká, slibuje víc než jen své tělo. Ta, jež tomu rozumí, se ve snaze vyvolat v muži roztoužení neoblékne tanga či nějaké super-mini. Ty totiž rozdělí tu úžasně vzrušivou a nádherně oblou partii ženského těla na dvě, byť funkční, polokoule, jejich erotický náboj je však směšně nízký proti původnímu celku. Zato, odhalení zadečku od hedvábných kalhotek, opatřených lehkou jemnou krajkou značí dobití jednoho ráje…

Ani zimomřivost nemůže být důvodem k milování v ponožkách a flanelové košili. Chce to předkrm! A k tomu báječně poslouží vzrušivé krajkové prádélko. Teprve až je splněn svůj účel a vše je dokonáno, může se pro nerušený spánek navléknout žena třeba do kožichu.

Odvážný názor mé kamarádky…

Když tě chlap chce jen na jednu noc a jako člověk ho nezajímáš, jdou mu tyhle serepetičky k duhu. Když tě miluje, nezajímá ho, co máš právě na sobě. Nezajímá ho ani, jak vypadáš. Prostě tě chce.

A jak to vidíte vy? Patří krajkové prádlo k milostným hrátkám a noci plné vášně, nebo se bez něj obejdeme? Ale neochudíme se pak o to „něco“ navíc?

Autor:
Publikováno: 16. 1. 2014 00:00 Nahlásit obsah
Loading...