Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost!

Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost!

V tomto článku vám nabídneme různé alternativy "postelových elixírů" a zejména pak návod, jak provozovat Kegelovy cviky, které jsme zmiňovaly v předcházejícím článku. Tyto cviky blahodárně působí na zpevnění a ztonizování vašeho pánevního dna, takže se naučíte regulovat vzrušení i svůj orgasmus.

Postelové elixíry nejsou všemocné a nevyčarují vám ani úžasný sex uprostřed derpese, ale z běžného sexu umí udělat sex o třídu lepší.

DRAGON´S BREATH

Jsou to kapky, které se inhalují během styku a zhruba na 3 až 5 minut vám dodají pocit euforie. Umocňují požitek i následný orgasmus.

Cena cca 500,- Kč

HAPPY LADY

Krém zvyšující citlivost ženských pohlavních orgánů k erotickým vjemům a usnadňující dosažení orgasmu. Má okamžitý účinek. Stačí nanést malé množství krému na klitoris a jeho okolí a jemně vmasírovat před samotnou souloží.

Cena cca 600,- Kč

MACA

Tento prostředek používali ke zvýšení potence už indiání z peruánských And. Přípravek obsahuje kořen rostliny Lepidium mexenii - maca. Má vysoký obsah minerálních látek, především vápníku a hořčíku, dále fosforu, železa a jodu i vitamínu E. Tablety aktivují ženské i mužské pohlavní orgány, čímž dochází k sexuálnímu povzbuzení.

Cena cca 600,- Kč

LIEBERS-ZUCKER F'ÜR DIE FRAU

Povzbuzující cukrový bonbon je vhodný pro ženy při dočasné ztrátě nálady na sex či při únavě. Cukr vás osvěží a povzbudí vaše spící libido.

Cena cca 600,- Kč

HOT-DESSOUS PFLEGE

Unikátní afrodiziakální prostředek a novinka na našem trhu. Do vodní lázně přidejte pár kapek tohoto přípravku, vyperte v tom sobě i svému partnerovi spodní prádlo a očekávejte bouřlivý účinek.

Cena cc 800,- Kč

KEGELOVY CVIKY

Jedná se o soustavu cviků, která pomáhá posílit svalovou skupinu pánevního dna. Cviky jsou založené na principu stahování a povolování svalstva. Zkvalitňují sexuální život obou partnerů, regulují totiž vzrušení a zabraňují inkontinenci. Tyto cviky jsou snadno realizovatelné, proto je můžete praktikovat opravdu kdekoli - i v tramvaji, ve škole nebo v zaměstnání. Stačí tímto způsobem pravidelně procvičovat pánevní svaly 3x denně a zhruba po osmi týdnech se dostaví první výsledky.

Jak se to dělá? Je to snadné! Stáhněte svaly pánevního dna na tři doby a poté je na stejně dlouho zase uvolněte. Opakujte 15x za sebou 3x denně - ideálně jednou vleže, jednou vsedě, jednou vstoje.

Publikováno: 31. 8. 2012 16:36 Nahlásit obsah