Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Mladá dívka chtěla nový iPhone. Až uvidíte, co se pro to rozhodla udělat, zůstanete v šoku...

Dnešní doba je hlavně pro náctileté zcela ovlivňována touhou vyrovnat se svému okolí, mít značkové oblečení, boty, kabelky a v neposlední řadě nejnovější mobil. Po tom toužila i sedmnáctiletá dívka z našeho videa. Chtěla za každou cenu „iPhone 8“ a byla rozhodnuta udělat cokoliv pro jeho získání.

Začala jednat a na internet dala nabídku, že prodá to nejcennější co má, své panenství. V poslední chvíli ji zachránila před neuváženým činem provokace jedné bloggerky, která má svůj kanál na YouTube. Když totiž uviděla zmíněnou nabídku, okamžitě dívce odepsala a předstírala, že je muž, který má zájem se s ní setkat, a dohodnou podmínky obchodu.

Dívka se dostavila dle domluvy do hotelového pokoje a byla přesvědčena, že muž přijde sám, jak se dohodli. Opak byl však pravdou, když se náhle objevili čtyři muži, z nichž jeden měl kameru a vysvětlení, že hromadný sex bude super nafilmovat. Dívka byla v šoku a strachy bez sebe. Nakonec přišla zmíněná bloggerka a vše jí objasnila a upozornila ji na všechna rizika jejího počínání.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2017 17:35 Nahlásit obsah