Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Muž s velkým přirozením otestoval, kam se holky dívají jako první. Tohle vás dostane!

Ano, na lidském těle se mohou nacházet jisté přednosti, které ať už chceme nebo nechceme, jednoduše poutají naši pozornost. Na ženách je to určitě dekolt a poprsí, co to tedy může být u mužů?

A jak to dopadne, když si aktér tohoto "pranku" nainstaluje kameru do opasku? Minimálně tak, že mu natočené video prozradí, kolik pohledů slečen, dam, žen ulovil. A že jich není málo, se můžete přesvědčit opravdu sami.

Tento nastrčený obří penis, který se nepřehlédnutelně boulí v těsných džínách, se zdál být senzací pro mnohé pohledy cestujících a věřím, že jimi nebyly pouze ženy.

Snad si tím "hrdina" neléčil nějaké své komplexy, ale podle titulků ve videu chtěl pouze dokázat, že stejně jako muži sledují naše půvabné křivky, tak i my ženy necháváme bez větších okolků naše oči zatoulat na ona patřičná a mnohdy jistě zajímavá místa mužského těla. Proč bychom taky jinak koukaly, že jo. A vůbec, od čeho máme oči?!

Pokud jste z videa nadšení tak, jako některá z nevědomky účinkujících ve videu, pak jej rozhodně sílejte svým přátelům na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 5. 4. 2017 13:03 Nahlásit obsah