Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Naučte se ho udělat rukou. Bude do vás hotový blázen!

Naučte se ho udělat rukou. Bude do vás hotový blázen!

Slečny napříč spektrem soustřeďují svou energii do toho, jak se zdokonalit v sexuálním aktu nebo kouření. Ovšem na honění, prazáklad všeho, se často zapomíná. A co víc, většina žen ho vůbec neumí (u)dělat. Při tom tato technika může vašemu příteli přivodit slast jako žádná jiná.

Základem je pevný stisk

Většina mužů, s kterými jsem téma konzultovala, se shodlo na jedné základní věci – ženy se bojí pořádně přitlačit. Ale právě pevný stisk, který neposkytne ani vagína nebo orální sex, je hlavní doménou honění. Muže navíc honění s vámi baví mnohem víc, než když si to dělají sami. Honit nemusíte v sedě a bezkontaktně, ale můžete při tom partnerovi předvést dokonalý vizuální zážitek. Partnera můžete různě líbat, třít se o něj svými ňadry, nebo něžně vzdychat. Vizuální a zvukový požitek v jednom pak muže dokonale nažhaví. Zeptejte se přítele přímo, jak silný stisk má rád a ten praktikujte. Budete na poprvé zřejmě hodně překvapená, jak moc silný stisk je mu příjemný.

Dobře volte tempo

Když si muži sami honí, nemají stále stejné tempo. Pokud mají dostatek času rádi si sem tam zastavují, sem tam zpomalí a když už je vrchol téměř na dosah naopak opět pokračují. Obecně je ideální velmi rychlé tempo, tedy nejrychlejší možné, jaké se vám podaří. Pevný stisk s ultra rychlým tempem je sice záběr na „pravačku“, ale zase zajistí příteli největší rozkoš. Dobře si všímejte, jak partner reaguje a podle toho buď přidávejte, nebo ubírejte, Pokud se zastavíte, tak jen na chvilku a pak opět rychle pokračujte. Příliš dlouhé prodlevy nejsou žádoucí.

Kvalitní lubrikace

Základem pohodlné ruční práce je kvalitní lubrikant, se slinami nikdy tolik parád neuděláte. Pro efekt můžete špičkou jazyka lehce naslinit vršek žaludu, ale po té si kápněte do dlaní kvalitní silikonový lubrikant a kdykoliv budete cítit nedostatek, přidejte. Přítele může honit v rozličných polohách, nejpříjemnější je, díky velké kontaktní ploše ta, kdy muž leží na zádech a vy na něm. Velmi důmyslné je pak vylepšení této polohy, kdy mokrým klínem sedíte obkročmo na mužově stehně. Pokud nechcete závěrečnou spršku vzít do pusy, mějte vždy ještě před začátkem akce dostatek ubrousků a taky poproste partnera, ať vám dá zavčasu vědět. Pozor! Někteří muži mají rádi jemnou stimulaci i během samotného orgasmu, ale jiní, hned když začnou ejakulovat, ocení absenci dalších doteků. Opět musíte tedy opět nejlépe otevřeným dotazem zjistit, jak je na tom ten vás.

 

Názor muže na tuto techniku

 

Jaký je názor muže na honění, popelku ostatních sexuálních praktik?

Honění je skvělé, mám ho mnohokrát radši než třeba kouření. Má dvě základní výhody: rychlost a sílu. Pokud ženám nejde honění, je to proto, že jsou zvyklé od sebe na masturbaci pomalou, něžnou, gradující, delikátní atd. U mužů spíš platí: čím víc tím líp. Držet pevně (proberte s ním, jak moc – ale většinou víc, než žena čeká), honit rychle. Proto vlastně nezkušení chlapi při prstění příliš tlačí, jsou od sebe zvyklí, že silněji znamená i líp.

Druhým potenciálním problémem je kde honit. Už jsem se setkal s tím, že žena honila spíš u kořene, který je míň citlivý (u některých výrazně) než žalud. Klasikou je chytit předkožku na žaludu, stáhnout ji dolů tak, aby se celý odkryl a zase nahoru, aby se zakryl. To silné, rychlé ježdění předkožkou po žaludu je zdrojem právě největší slasti. Určitě je dobré honit přes celý penis, jistě, jen mějte na paměti, že žalud by měl být centrem vaší pozornosti.

Myslím si, a to už je jen dodatek, že honění je dobrou variantou pro ženy, které sice mají svého chlapa rády, ale nemají rády sex. Honění je nejméně osobní (nemusí nic ochutnávat, po ničem jezdit…) praktikou a zároveň se při něm chlap udělá z variant sex/kouření nejrychleji.

Autor:
Publikováno: 28. 11. 2013 18:50 Nahlásit obsah