Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Naučte se potěšit muže... Ale naučte také muže, jak potěší oni vás!

Naučte se potěšit muže... Ale naučte také muže, jak potěší oni vás!

Kurzů vaření nebo zahradničení najdete spoustu. Těch, které se zabývají našim tělem, potažmo přímo sexem, existuje ale jen pár. Jedním z těch, kdo se nás snaží v tomto ohledu dovzdělávat, je Julie Gaia Poupětová, první sexuální kouč v České republice. Vedle individuálních hodin, kdy se pod jejím vedením můžete zabývat konkrétním problémem, nabízí kurzy pro veřejnost, kde se můžete naučit erotickou masáž, vzkřísit jiskru manželského života, nebo se toho dozvíte mnohem víc o mužských orgasmech či o typech muže podle tvaru jeho penisu. Nevěříte?

Sázka na jistotu

MUŽI celkem neradi chodí dlouho kolem horké kaše, a tak zapomeňte na líbání od hlavy až k patě. Váš partner bude rád, když jeho předehru zkrátíte na nezbytné minimum a vydáte se rychle k cíli. To však neznamená, že byste se měla vyhnout takovým místům, jako jsou ušní lalůčky nebo prsní bradavky. Teprve poté zamiřte do jeho klína. Tady je vztyčným důstojníkem penis, především pak superdráždivý žalud!

ŽENY většinou dávají přednost předehře, což asi pro nás není velkým tajemstvím. Ideální postup je začít na krku, uchu, přidáme také prsa a hned skočíme přes boky až k podkolenním jamkám a pak pomalu zase zpátky. Cílem je samozřejmě ženský klín se vším, co na něm vidíme a také co v něm zůstává skryto. Například bod G. Nikdo ho sice neviděl, ale všichni víme či věříme, že existuje. Jen to chce patřičné uvolnění a dostatek času.

Nebojme se říct, co nám dělá dobře…

Když už se muži dostanou k cíli, ne vždy je zajímá, jestli by si žena nepřála taky nějakou specialitku. Pánové například velmi často zapomínají obšťastňovat naše stydké pysky a oblast mezi klitorisem a ústím močové trubice, tzv. vestibulum. Řekněte si o to! Ukažte mu, že víte, co nám působí rozkoš, to je přece v sexu podstatné. Obě tyto oblasti vás totiž dokážou pěkně rozparádit, tomu věřte. Je už pak na něm, zda vás naladí dotýkáním nebo orálním laskáním, ale určitě vyzkoušejte obojí, nebudete litovat. Poděkovat za slast mu můžete třeba tak, že nezapomenete potěšit jeho oblast hráze, a to zejména orálním laskáním, které muži zbožňují. Pozornost zkusme věnovat i tabuizované anální oblasti, protože anální otvor je extrémně citlivý a jeho stimulace včetně přijetí jeho erotičnosti hraje důležitou roli v našem zdraví i ve zdravém sebevědomí.

Jak se stát sexuální bohyní?

Jednoduše - zapamatujte si, co vašemu partnerovi působí dokonalou rozkoš a tu mu dopřávejte, za to vás bude milovat! Pánové to mají raději bez příkras, takže na nic nečekejte a začněte ho stimulovat. Tři hlavní mužské erotogenní zóny vám napoví, jak docílit nejlepších výsledků. Do první spadají penis a varlata. Po správném dráždění se naplní krví, o to více jsou pak citlivější a vzrušivější, nejcitlivější je však žalud. Mějte ovšem na paměti, že všeho moc škodí a hranice mezi bolestí a vzrušením bývá velmi tenká. Nejcitlivějším místečkem mužského přirození je tenká kůžička v místě, kde se napíná, takže stačí pár dotyků jazykem a máte muže tam, kde jste ho vždy chtěla mít! Do druhé erotogenní zóny patří varlata a anální otvor, kde stačí pouze jemná stimulace jazykem nebo prsty. Konečník je po penisu a varlatech třetí nejcitlivější část mužského těla. Pozor však na homosexuální předsudky, o tom doporučujeme si s partnerem pohovořit dříve, než ho uvedete do rozpaků a všechno vzrušení bude hned to tam. Do třetí skupiny erotogenních oblastí pak spadají místa, kde to u nás obvykle začíná, tedy krk, uši, kloubní jamky. Za pozornost stojí také vnitřní strana stehen a zadek.

Poznejme samy sebe

Často se mylně domníváme, že erotogenní zóny jsou jenom na povrchu těla, ovšem opak je pravdou. Je to například jazyk, hrdlo, bod G čili ženská prostata, děložní čípek, vnitřní části klitorisu i topořivé tkáně v okolí ženské pochvy a hráze, ke kterým se často dostaneme přes poševní stěny nebo přes konečník. Nezapomeňme přitom, že nejlepší způsob, jak objevit své i partnerovy erotogenní zóny, je věnovat se pravidelně nejrůznějším dotekovým aktivitám, a to nejlépe s partnerem, který vás vzrušuje, či se sebou samotnou v momentech velikého vzrušení. Vhodné je také zkoušet různé druhy doteku, třeba suchým peříčkem, kožešinkou, květinou, nebo naopak vlhký dotek olejem, žínkou, jazykem, teplými předměty.

Jste hodně lechtivé?

Označení „erotogenní zóny“ je už samo o sobě trochu zavádějící. Jsou to místa v lidském těle, která jsou protkaná nervovými zakončeními a zároveň dobře komunikují s mozkem. Při jejich stimulaci tak mozek přijímá mnohem víc podnětů a to nás ve výsledku vzrušuje. Některé erotogenní zóny bývají sice hustě protkány nervovými zakončeními, ale pokud se nenaučíme vnímat jejich signály pozitivně, může jejich stimulace vyvolat i negativní reakce. Tantrická učení rozlišují tři skupiny erotogenních zón a je dobré se při sebepoznávání tantrou inspirovat. Zpravidla také platí, že tam, kde býváme lechtivé, jsme i nejvíce sexuálně vzrušivé, pakliže víme, jak s touto oblastí pracovat. Navíc citlivost těla se dá tréninkem zvyšovat, takže když přidáte ke stimulaci silných vzrušivých zón - například klitorisu - pravidelně i jinou část těla, po určitém času začne reagovat stejně i toto místo.

Publikováno: 13. 10. 2012 00:44 Nahlásit obsah