Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Nejvíc sexy Britové

Nejvíc sexy Britové

O Britech se říká, že jsou studení čumáci a v posteli za moc nestojí. Navíc, sexy opálená těla z částí jižní Evropy je prostě jiné kafe. Ale i na britském kontinentu najdeme pár šviháků, na kterých oko rádo spočine. Kteří to jsou?

19. Benedict Cumberbatch

Znáte jej z moderní seriálové adaptace Sherlocka Holmese a v žebříčcích krásy prý poráží dokonce hvězdy typu Davida Beckhama a Roberta Pattisona. No, u nás mu patří místo až devatenácté…

18. Danny Dyer

Vypadá jako zlý chlapec, má hezké oči nezaměnitelný londýnský přízvuk. Objevil se v několika méně známých filmech, čas od času účinkuje v seriálech a hraje v divadle.

17. Prince Harry

Po tom, co se jeho bratr oženil, nahradil Harry Williama na postu miláčka žen a dívek. Navíc vyvrací pravidlo o nehezkých zrzounech.

16. Gary Barlow

Znáte jej jako člena Take That, toho boybandu, který opustil Robbie Williams. O Garym by se dalo říct, že zraje jak víno a málokterý ze žebříčku dokáže napsat tak dobré lovesongy.

15. Joe Swash

Je hercem, ale Britové jej znají spíš z televizního vysílání.

14. Jenson Button

Typický britský švihák, pokud zrovna nemá zpocené vlasy a vytahanou kombinézu Mclarenu. Jenson je jezdcem F1 a již několik let šťastně zadaný Jessice Michibata.

13. Ronan Keating

Stejně jako Gary Barlow zraje s věkem a právě okouzluje britské ženy svým aktuálním sólovým albem, na kterém předvádí svůj roztomilý irský akcent.

12. Jonathan Ansell

Další z hudebníků, tentokrát frontman G4. A angažuje se i v opeře!

11. David Tennant

Možná jej znáte z Doctora Who, nebo jako Bartyho Skrka z Harryho Pottera. Vypadá trochu jako geek v sexy verzi.

10. Simon Cowell

V jeho chování je určitá arogance a snad to jej činí ještě více přitažlivým. Prý si holí ruce a v oblibě má bílé košile s rozhalenkou.

9. Robbie Williams

Robbie tu nesmí chybět. Letos čekáme na jeho nové album a slintat nad ním můžeme zatím v novém videoklipu.

8. Gerard Butler

Když sexy, tak Gerard Butler. Svoje vypracované ruce a hrudník předvádí snad v každém filmu a za jeho nejlepší počin považujeme roli Gerryho v PS. Miluji tě.

7. Clive Owen

Držitel Zlatého glóbu za film Na dotek. Předpokládalo se, že převezme štafetu Jamese Bonda po Pierci Brosnanovi, předběhl jej však Daniel Craig.

6. James McAvoy

Vypadá jako ten kluk odvedle a jeho divadelní představení bývají vyprodána na měsíce dopředu. Znáte jej například z Pokání.

5. Colin Firth

Další britský miláček a romantický hrdina každým coulem. A v Lásce nebeské byl prostě k sežrání.

4. David Beckham

Umístění na prvních příčkách žebříčku nebývá pro Davida nic nového, přesto nám již trochu stárně. Obzvlášť mu to sluší s dcerkou Harper Seven v náručí.

3. Daniel Craig

Bývá nazýván nejlepším Bondem, fanoušci Conneryho a Brosnana mu však nemohou přijít na jméno. A pamatujete si na scénu z Casina Royale, kde vylézal v plavkách z moře?

2. Peter Andre

Britský a australský hudebník a exmanžel Katie Price. Takové oči se jen tak nevidí…

1. Hugh Grant

Hugh nám také trochu stárne, koho jiného si však představíme pod nejvíc sexy Britem? Milujeme ho jako Charlese z Čtyři svatby a jeden pohřeb, Alexe z Hudbu složil, slova napsal, Daniela z Deníku Bridget Jonesové a charizmatického prvního ministra z Lásky nebeské.

*do žebříčku nebyl zařazen Robert Pattison, kterého proslavila sága Stmívání a vztah s Kristen Stewart. Pattison pravidelně vyhrává všechny žebříčky, tudíž se autorka rozhodla dát prostor jiným.

Autor:
Publikováno: 20. 10. 2012 00:00 Nahlásit obsah