Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Nevěřil jí, když doma hlídala děti. Potom uviděl záznam z kamery a málem zkolaboval...

Většina rodičů je zaměstnaná, a proto pokud není ochotná babička, školka nebo jesle, obrací se na profesionální chůvy. Ale i tady se bohužel najdou lidské hyeny, které neznají hranice a co hůř, trpí tím nevinné malé děti, které se tyto rádoby chůvy dobrovolně zavázaly hlídat a pečovat o ně.

Své o tom ví i Desiree LaBlancová, která dala na doporučení jiných maminek, že 28letá Christina Williamsová hlídá děti u sebe doma a je skvělá, proto jí svěřila i své dítě. Skutečnost však byla docela jiná. Děti bila tak, aby nebyly vidět modřiny, do pusinek jim cpala hadr, aby nebylo slyšet, jak pláčou. Rodičům vykládala, jak jsou jejich děti spokojené, klidné a vyrovnané. Během dne jim dokonce posílala fotky jejich spokojených dětí. Na první pohled vše vypadalo, jako opravdová idylka.

Manžel Christiny se s ní chtěl rozvést, protože znal její zvrácenou povahu, ale neměl žádný důkaz jejího strašného chování, proto nainstaloval do domu skryté kamery. To, co na nich uviděl, mu doslova vyrazilo dech. Nemohl uvěřit, s kým to vlastně žil, co je to na těch záběrech za ženu, která na venek budila dojem klidné a milující manželky. Když vše zveřejnil, bránila se Christina psychickými problémy a vinu svalovala na nešťastné manželství. Doufáme jenom, že jí soud neuvěří a trest bude přísný!

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 13. 11. 2017 10:11 Nahlásit obsah