Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Novinka: erotické pomůcky jako součást vybavení hotelového pokoje

Novinka: erotické pomůcky jako součást vybavení hotelového pokoje

Hledáte již tipy na romantickou dovolenou s partnerem? Níže uvedené hotely najdete bohužel jen na území Spojených Států Amerických. Nezbývá než doufat, že tato potěšující novinka se dostane brzy i k nám.

Inspirace 50 odstínů šedi

50 odstínů šedi vyhnalo tisíce žen a dívek do sex shopů za účelem nákupů pout a bičíků. 50 odstínů šedi také inspirovalo vedení hotelu Hotel Diva v San Francisku k nabízení speciální sady Fifty Shades of Women Package hotelovým zákazníkům. Sada obsahuje například vibrátor, černý saténový šátek a stuhu, peří a lubrikant. Pokud by vás tato nabídka zaujala, nabízejí ji také hotely Kensington Park po celé USA. Její pořízení však bude stát vaši kapsu 164 dolarů.

Hotel Mondrian

K zabezpečení hladkému průběhu vašich milostných hrátek nabízí svůj balíček i hotel Mondrian v Los Angeles. Jejich sada vám kapsu nezruinuje, stojí pouhých 25 dolarů a najdete v ní masážní přístroj, lubrikant, 2 kondomy a zrcátko. Balíček je navíc v kapesní velikosti, aby zákazník neměl problém jej dát do tašky v případě, že si chce užít jinde než v hotelovém pokoji.

The Water Club

Síť hotelů Atlantic City hotels nabízí svůj The Water Club’s Passion Kit, který vás bude stát 18 dolarů. Najdete v něm kondomy, peprmintové bonbóny, krémy, lubrikanty, masážní oleje a ubrousky. Jako bonus jsou v něm přiloženy dva lístky na hru Lovers Lotto.

Bryant Park Hotel

Ve městě, které nikdy nespí, najdete hotel, který nabízí balíček, díky kterému spát celou noc zaručeně nebudete. Za 45 dolarů dostanete masku na oči, kravaty, vibrátor, lubrikant a kondomy. Nebo si můžete jednoduše objednat kondomy a lubrikant za 6 dolarů.

The Drake Hotel

Drake Hotel v Torontu zákazníkům nabízí menu plné potěšení, tedy Pleasure Menu. Najdete v něm snad vše, co byste si mohli přát: bondážní pásku, různá peříčka a pokud máte zvlášť vybraný vkus, také 24 karátové zlaté dildo za 265 dolarů. A v nabídce jsou i speciální kolekce DVD.

Andaz

Pravé sexuální prázdniny však zažijete v jednom hotelu v San Diegu. Balíček nazvaný The Booty Parlor Intimacy Kit dostanete za 30 dolarů a jeho součástí je vibrační kroužek pro pár, masážní olej, lubrikant, speciální ultra bezpečné kondomy a vibrátor. Pokud je vám to stále málo, můžete si navíc pořídit dráždidlo, nebo masku na oči.

The Library Hotel

Na romantickou stránku se rozhodli zahrát v jistých hotelech v New Yorku. K dostání je láhev šampaňského, hebké župany, masážní olej, tělový olej, bublinková koupel, peříčkové dráždidlo, erotické hrací karty a samozřejmě výtisk Kámasútry.

Zdroj: cosmopolitan

Autor:
Publikováno: 16. 4. 2013 00:00 Nahlásit obsah