Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Osm zaručených tipů pro perfektní milostný život

Osm zaručených tipů pro perfektní milostný život

Toužíte zažít opravdu luxusní milostný život? Nebojte se ho zpestřit a přidat pár žhavých věcí do své ložnice. Vyplatí se to!

1. Sveďte ho

Skutečné umění svádění je v malých gestech. Připravte něco dobrého k večeři, přidejte láhev vína a oblečte si na sebe krásné šaty, které budou doplněné punčochami nejlépe s podvazky a botama na vysokém podpatku. Budete skutečně žádoucí a nádherná.

2. Noste erotické prádlo

Není nic smyslněšjího než erotické prádlo. Nebudete jen dokonale vypadat, ale budete se i božsky cítit. Je to pocit sebevědomí a svůdnosti, který vás dobře naladí.

3. Převezměte kontrolu

Ukažte své lásce, co se vám líbí. Gesty, slovy a reakcemi. Převezměte na chvíli kontrolu a předveďte, co vám přináší rozkoš. Váš milostný život získá novou jiskru a zkušenost. Zkuste tedy něco nového, není to nikdy na škodu.

4. Romantika a svíčky

Zkuste přivodit takovou tu romantickou atmosféru. Stačí využít pár vonných svíček, kvalitní oleje, které zpříjemní svou vůní váš večer, láhev vína a vanu plnou pěny.

5. Smyslné a vášnivé polibky

Každý rok patří 6. červenec mezinárodnímu dni polibků. Líbání je ale příliš krásné na to, abychom jej oslavovali jen jednou za rok. Zvyšuje totiž pocity štěstí a spokojenosti. Věděli jste, že aktivuje až 36 obličejových svalů, čímž podporuje naše zdraví? A co říkáte tomu, že líbáním také spalujete kalorie? Teď už máte jistě dostatek důvodů, proč tento krásný způsob projevování náklonnosti dál vesele využívat.

6. Vyzkoušejte něco nového

Kreativita je žádoucí v každém odvětví života a sex není výjimkou. Snažte se vyzkoušet co nejvíc erotických pomůcek a experimentujte. Vaší fantazii se zde meze nekladou, bude to vždy změna k lepšímu. Budete moci donekonečna společně objevovat to, co vám dělá radost a užívat si spoustu rozkoše. Vzrušující vaginální kuličky, masážní oleje a svíčky, vibrující kroužky na penis a mnoho dalších hraček čeká jen na vás. Vneste do svého milostného života nové impulsy a objete dráždivý svět erotických pomůcek.

  

7. Řekněte mu to

Sex je opravdovou intimní záležitostí. A proto je důležité, abyste svému partnerovi či partnerce důvěřovali. Navzájem si sdělujte vaše pocity a nápady. Váš vztah se výrazně zlepší.

8. Další krok? BDSM

Vzrušující svět BDSM (bondáž, dominance, submisivita) může být pro vás velkou výzvou. Bolest, rozkoš, moc, strach a vášeň - tato erotická disciplína může mít mnoho vlastností. Často obsahuje typické sexy hračky BDSM stylu jako jsou například pouta, důtky, bičíky, obojky nebo i provazy. Užívejte si tyto báječné nové obzory. Vítejte ve vzrušujícím světě BDSM.

Publikováno: 28. 5. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...