Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie

Paris Hilton uvádí novou značku Paris Hilton Lingerie Zdroj: www.instagram.com/parishilton/

Paris Hilton rádá provokuje a udává styl už několik let. Parfémy, boty, kabelky, kosmetika, oblečení, hodinky, hudba - můžeme pokračovat do nekonečna. Nyní chce Paris zaujmout také intimní stránku žen a uvádí kolekci erotického prádla.

Pamatujete si ještě doby, kdy Paris Hilton byla známá svou porno nahrávkou, reality show The Simple Life a přátelstvím s Kim Kardashian? Vsadím se, že matně! Nyní 36ti letá hotelová dědička uvádí kolekci erotického prádla Paris Hilton Lingerie, hraje na festivalech jako DJka, představuje vlastní hudbu a vydělává neskutečné peníze jako byznysmenka.

Paris Hilton (2) Zdroj: www.instagram.com/parishilton/ Kolekce Paris Hilton Lingerie zahrnuje podprsenky, kalhotky, podvazkové pásy, punčochy a kimona. Prostě taková erotická klasika. Tato kolekce není jediný byznys, který tahle kráska rozjela. Tento rok Paris stihla uvést nové kolekce bot a kabelek, dva parfémy Can Can Limited a Rosé Rush, a nezapomněla ani na novou hudbu. Brzy se chystá vydat nový singl Summer Reign. Co se týče lásky, Paris už skoro rok randí s americkým hercem Chrisem Zylkou. Na založení rodiny a příchod miminka bohužel Paris nemá čas - její kariéra je pro ni dost důležitá!

Paris Hilton (3) Zdroj: www.instagram.com/parishilton/

Publikováno: 11. 7. 2017 08:00 Nahlásit obsah
Loading...