Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Pissing - sexuální praktika, o které se příliš nemluví

Pissing - sexuální praktika, o které se příliš nemluví

Pissing – pro někoho uchýlka, pro jiného občasné zpestření erotických hrátek nebo dokonce velká vášeň. Co přesně je pissing, jak ho páry zakomponovávají do svých sexuálních aktivit a jak je to vlastně s jeho (ne)hygieničností a (ne)normálností?

Jak se říká pissingu a co to vlastně přesně je?

Pissing také někdy bývá nazýván zkráceně piss (podle anglického slovesa močit), odborněji urolagnie nebo slangově zlatý déšť, vodní sport či šampaňské. Tyto pojmy zahrnují veškeré sexuální praktiky, které souvisejí s močí a s močením.

Základní rozdělení pissingu je na kontaktní a nekontaktní. O kontaktní piss se jedná, pokud člověk močí komkoli na tělo svého partnera, na břicho, klín, prsa, obličej, nebo dokonce přímo do pusy. Během nekontaktního pissingu pak močí mimo tělo partnera.

Většinou rozlišujeme aktivního a pasivního účastníka, tedy toho, kdo močení provádí, a toho, kdo ho pouze přijímá. Pokud je to takto rozdělené, může být piss součástí aktu ponižování během BDSM aktivit.

Neznamená to však ale, že pissing by využívali pouze páry holdující tvrdému sexu a extrémním praktikám. Někdo ho vnímá jako ozvláštnění romantického nenásilného sexu. (Dále v článku BDSM praktiky vynecháme a budeme se bavit pouze o pissingu v rámci „normálního“ sexu.)

Speciální variantou pissingu je urofagnie, kdy se moč během sexu i konzumuje.

Nechutné? Zdraví nebezpečné? Nikoli!

Pro mnoho lidí je piss nechutná praktika, vnímání je samozřejmě individuální a pokud to někomu přijde odporné, pravděpodobně se jeho názor jen tak nezmění a pissing nezačne provádět. Nabízí se však otázka, jestli je to praktika jen „nechutná“, nebo i nebezpečná, což je mnohem důležitější otázka. Pissing není nijak zdraví nebezpečný, moč je totiž u zdravého člověk sterilní a nemůže nás tedy nijak ohrozit. Močí se ani nepřenášejí pohlavně přenosné choroby, výjimkou by bylo, pokud by moč obsahovala i stopy krve. Vždyť se v dřívějších dobách moč používala jako dezinfekce. Problém by mohl být pouze u konzumace moči, která už by úplně neškodná pro zdraví být nemusela, protože se do ní vyplavují i hormony.

Není to úchylka?

To, že vás vzrušuje dívat se na močícího partnera a zahrnujete močení do svých erotických hrátek, neznamená, že jste urofil. Těch je mezi lidmi užívající si pissing jen malé procento. Téměř všichni, kteří se pissingu věnují, jsou normální lidé, kteří ho berou pouze jako ozvláštnění sexu. Něco by bylo v nepořádku, pouze pokud by vás vzrušovala samotná moč bez pomyšlení na opačné pohlaví nebo na sexuální hrátky, nebo také tehdy, pokud byste byli schopni se vzrušit pouze u sexu, který je spojený s pissingem, bez tohoto ne.

Lidé o tom jednoduše nemluví…

Málokdo z vašich známých se vám jen tak nad kávičkou nebo pivem přizná, že se pissingu věnuje, tato praktika je mezi lidmi stále téměř tabu, i když v poslední době se o ní mluví již o něco více než dříve. Pravděpodobně ale máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo má piss rád.

U někoho to začíná například takto…

Třeba se vám někdy stalo, že jste stála za partnerem, který zrovna močil (např. pokud máte dohromady toaletu a koupelnu), a přepadla vás zvědavost se podívat. Větší části mužů by to nevadilo, kdybyste se podívala, někteří by se na vás osočili, co to děláte. Pokud jste se dívala, možná vás tento pohled vzrušoval. To může být první podnět k tomu chtít cíleně vyzkoušet pissing. Vlastně již pokud se díváte na partnera močícího do toaletní mísy a hned poté na sebe vlítnete a budete se milovat, můžeme mluvit o nekontaktním pissingu.

Chcete to vyzkoušet?

Pokud byste pissing chtěla vyzkoušet, ale vůbec nevíte, co by na to partner řekl, jděte na to raději opatrně, aby se nepolekal. Začněte mu třeba vyprávět, že jste o tom něco četla, nebo že vám někdo říkal, že to zkoušel a líbilo se mu to. Samozřejmě nejde nikoho nutit do něčeho, co se mu příčí a co rázně odmítá.

Naopak se vám také může stát, že váš partner (ať už nový partner, nebo muž, se kterým jste dlouhá léta) přijde s nápadem piss vyzkoušet. I kdyby vám to přišlo zcela nepřípustné a nic takového byste zkoušet nikdy nechtěla, neodmítejte ho úplně rázně a nebuďte na něj zlá. Zkuste si s ním v klidu popovídat a vysvětlit mu, že tohle se vám nelíbí, ale můžete vyzkoušet něco jiného.

Kde a jak (nejen) poprvé?

Pokud zjistíte, že to láká vás i vašeho partnera, asi nejjednodušší možností, jak to poprvé vyzkoušet, je ve sprše. Během toho, co se věnujete společné sprše jako milostné předehře, můžete vyzkoušet jeden druhého pomočit. Pokud by jeden z vás zjistil, že se mu to nelíbí, prostě se pořádně umyjete a jako by se nic nestalo, znovu už to zkoušet nebudete. Koupelna je samozřejmě z hygienických důvodů tím nejlepší místem vždy, úklid je zde nejjednodušší. Pokud si budete chtít zlatého deště užít přímo v ložnici, budete potřebovat na postel nebo koberec igelit a několik dobře savých ručníků. Partneři si nejčastěji močí na ruce, hrudník, břicho, stehna nebo na klín, obličej bývá méně častý i z toho důvodu, že mohou být zasaženy oči, což není zrovna příjemné.  

Ještě pár rad a poznatků

Aby byla moč čirá a bez zápachu, je dobré vypít před sexem (avšak ne úplně těsně) alespoň půl litru čisté vody.

Samozřejmě jde zejména o místo na těle, odkud moč vychází, navzájem se tedy s partnerem nastavujte tak, abyste na sebe co nejlépe viděli.

Může se vám stát, že než začnete močit, objeví se u vás psychický blok. Začnete se najednou stydět a prostě to nepůjde. Do ničeho se nenuťte a nezoufejme, můžete to zkusit jindy. Taktéž se někdy stává zcela bez vlivu psychiky, že příliš velkým vzrušením se moč prostě „zasekne“ a ven nepůjde, než se vaše vzrušení zase trochu sníží.

Pissingu se vyhněte, pokud je ten, kdo jej dává, nemocný, moč by mohla obsahovat nějaké bakterie nebo jiné choroboplodné zárodky.

Autor:
Publikováno: 3. 4. 2013 00:00 Nahlásit obsah
Loading...