Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Podívejte se na sedm nejtajnějších přání mužů v sexu

Podívejte se na sedm nejtajnějších přání mužů v sexu Zdroj: shutterstock.com

Sny, přání a potřeby mohou být v našem lidském světě opravdu šílené, zvláště když se jedná o ty sexuální. A co teprve, když se zaměříme pouze na mužskou část populace, věřte, bude to divoké.

Je to zvrácenost nebo snad přirozenost? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpověď, ale na to, jaká jsou nejtajnější sexuální přání mužů, odpověď známe.

Dvě ženy

Každý muž sní o sexu se dvěma ženami naráz. Chce být středem pozornosti a zároveň si užít to neustálé obklopení. Též ho vzrušuje, když se ženy uspokojují navzájem a on se na ně dívá.

Taneček

Žena se kroutí, pomalu strhává oblečení a muže to vzrušuje. Nejlépe, když dojde přímo na kontaktní striptýz - žena mu tancuje na klíně.

Zdroj: shutterstock.com

Anál

Pro muže je anální sex zhýralou a vzrušující výzvou. Anální otvor je navíc užší než ten vaginální, což pro muže představuje lepší požitek ze sexu.

Nadřazenost nebo podřízenost

Idea nadřazenosti nebo podřízenosti v sexu může být pro mnohé vzrušující. Provazy, okovy, pouta, pás cudnosti, biče nebo obojky. To vše patří k této hře.

Netradiční místa

Proč to odkládat na potom, zakázané ovoce chutná nejlíp a pocit nejistoty a strachu z nachytání o to víc. To jsou nejčastější důvody provozování sexu na netradičních místech - škola, práce, obchod nebo třeba park, fantazii se meze nekladou.

Zdroj: shutterstock.com

Převleky

Muži si rádi hrají i v dospělosti, takže pokud ho překvapíte nějakým slušným kostýmem (zdravotní sestra, policistka), nebude rozhodně naštvaný, ba naopak!

Pod volantem

Jaké je lepší zpestření pro muže za volantem než správné orální uspokojení v autě. Ovšem radši si někde zastavte, ať řidič neztratí pozornost, což by jinak mohlo vést až k dopravní nehodě.

Autor:
Publikováno: 10. 9. 2018 13:29 Nahlásit obsah