Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Práce snů: Testování erotických pomůcek

Práce snů: Testování erotických pomůcek

Angličanka Nat Garvey má práci, o které se mnohým z vás ani nesnilo. Jde totiž o testování erotických pomůcek, latexových oblečků nebo vyzývavého spodního prádla. Tuhle práci dělá už víc než dva roky a za tu doby na sobě i na partnerovi vyzkoušela tisíce erotických hraček.

Dvacetičtyřletá Nat Garvey, která o sobě tvrdí, že je normální holka s normálním tělem, pracuje pro společnost nabízející na internetu nejrůznější pomůcky pro dospělé. Každý týden přitom otestuje více než desítku nejnovějších erotických produktů.

Jednotlivé hračky, určené pro dámy, páry či lidi všech věkových kategorií, po samotném odzkoušení ohodnotí a zpravidla na konci týdne posílá společnosti, u níž je jako testerka zaměstnaná, souhrnnou týdenní zprávu.

Kromě samotné pracovní náplně má pozice testerky erotických pomůcek také další pozitiva. Nat Garvey totiž může svou práci, o které tvrdí, že ji plně uspokojuje, vykonávat v pohodlí domova. A jaký za to bere plat? Pohádkových 25 tisíc liber ročně, tedy v přepočtu zhruba 736 tisíc korun!

„Spíš, než abych byla během pracovního dne obklopena kancelářskými potřebami a počítači, mám kolem sebe hromady erotických pomůcek na hraní. Ale nemyslete si, rozhodně nejsem závislá na sexu. Zastupuju pouze normální holky, jako jsem já, které by si případně chtěly tyto hračky koupit,“ řekla 24letá Nat Garvey pro britský deník The Sun.

Tuto práci, kterou by řada lidí brala všemi deseti, Nat Garvey našla přes inzerát. Původně jí pozice testerky erotických pomůcek přišla k smíchu. Z pouhé legrace se však přihlásila do výběrového řízení a ouha – byl z toho lukrativní job.

„Moje rodina i moji přátelé vědí, co dělám za práci. Moji přátelé mi navíc tvrdí, že je to ta nejlepší práce na světě, a taký já si myslím, že je perfektní,“ podotkla dále Nat.

Nat Garvey dále v rozhovoru pro The Sun upozornila na to, že erotické pomůcky by rozhodně neměly být žádným tabu. „Svobodné dívky i páry by měly vědět, kolik zajímavých hraček může obohatit jejich sexuální život,“ dodala testerka.

Foto: sfikirlerivefirsatlari.com, comunidademib.blogspot.com

Autor:
Publikováno: 12. 12. 2012 09:13 Nahlásit obsah