Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Pro intenzivnější zážitek z milování: Těmto erotogenním zónám věnujte větší pozornost a budete šílet

Pro intenzivnější zážitek z milování: Těmto erotogenním zónám věnujte větší pozornost a budete šílet Zdroj: Shutterstock.com

Když si s partnerem dopřáváte společně strávené chvilky, je škoda, aby to bylo jenom o samotném aktu. Je tu zbytek vašich těl, která jsou naprosto jedinečná. Najdete na nich spoustu erotogenních zón, které dokážou vaše milování posunout do jiných dimenzí. Která místa na lidském těle jsou opomíjená a rozhodně stojí za prozkoumání? Vyzkoušejte je!

Ušní lalůčky

Ušní lalůčky jsou jednou z nejcitlivějších erotogenních zón lidského těla. Už pouhé dotyky vám zajistí velmi silné prožitky. Některé vědecké studie dokonce spojují stimulaci uší přímo s orgasmickými stavy. A pokud máte v uchu ještě piercing nebo naušnici, které ovlivňují nervové zakočení, je prý sexuální prožitek ještě větší. Tak proč to nezkusit?

Zdroj: Shutterstock.com

Vnitřní a vnější strana zápěstí

Polibek na ruku je symbolem galantnosti. Když ale postoupíte výš, k zápěstí, dostáváte se k přehlížené erotogenní zóně, která si během milování jistě zaslouží větší dávku pozornosti. Nejen, že je vnitřní i vnější část zápěstí velmi citlivá na dotek, ale je to i jedno z nejintimějších míst na těle, které není příliš zvyklé na pohlazení. Tak to napravte!

Krk

Přední i zadní strana krku je neuvěřitelně citlivá. Stačí správný dotek nebo polibek a sexuální vzrušení se vám rozlije po celém těle. Krk má spoustu nervových zakončení a kůže je zde výjimečně tenká, díky čemuž smyslně reagujete i na ty nejjemnější dotyky.

Podkolenní jamka

Asi říkáte, že to není příliš sexy oblast lidského těla... Ale jak vědci zjistili, právě podkolenní jamka je citlivá stejně jako váš krk, a může se tak stát skvělou součástí předehry. Kůže je zde velmi jemná a obsahuje spoustu nervových zakončení. Tím, že budete partnera stimulovat - ať už líbáním, hlazením nebo potíráním kostkou ledu - právě v této oblasti, úspěch máte stoprocentně zaručen!

Zdroj: Shutterstock.com

Břicho

Už jste někdy slyšeli o coregasmu? Je to orgasmus vyvolaný cvičením především středových partií těla, a má tedy přímou spojitost s břišními svaly. Nejen při cvičení, ale i při milování bude vaše tělo reagovat neuvěřitelným způsobem, a to zvlášť když se bude váš partner pomalu přesouvat od pupíku směrem k podbřišku.

Pokožka hlavy

Není nic příjemnějšího a uklidňujícího než masáž hlavy. Ale i při sexu? Podle sexuologů prý ano! Tato oblast obsahuje celou řadu nervových zakončení a jejich stimulace vám pomůže uvolnit se a překonat počáteční napětí, které bývá jednou z počátečních překážek vzrušení během milování. 

Autor:
Publikováno: 3. 10. 2018 10:30 Nahlásit obsah